شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 14:56 منتشر شده در مورخ: 1396/02/28 شناسه خبر: 1108754
فرماندار رودبار خبر داد:
برگزاری انتخابات در ۱۴۶ شعبه اخذ رای شهرستان رودبار
فرماندار رودبار گفت:در شهرستان رودبار مجموعا ۱۴۶ شعبه اخذ رای برای چهار بخش مرکزی،خورگام،رحمت آباد و بلوکات و عمارلو در نظر گرفته شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از زیتون خبر،میرغضنفری با اشاره به آمادگی شهرستان رودبار برای برگزاری انتخاباتی باشکوه،اظهار کرد:در شهرستان رودبار مجموعا ۱۴۶ شعبه اخذ رای برای چهار بخش مرکزی،خورگام،رحمت آباد و بلوکات و عمارلو در نظر گرفته شده است.
وی افزود:حدود ۳ هزار نفر عوامل اجرایی شامل نمایندگان فرماندار،ناظرین،بازرسین،نیروهای امنیتی و اجرایی برای برگزاری انتخابات در سطح شهرستان ساماندهی شده اند.

میرغضنفری گفت:۸۱۱ نفر در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستای شهرستان رودبار کاندید شده اند که این تعداد ۱۲۴ کاندیدای حوزه شهری و ۶۷۸ کاندیدای حوزه روستایی هستند.

فرماندار شهرستان رودبار با بیان اینکه ۲ هزار و ۵۹ رای اولی در شهرستان داریم،تصریح کرد:در مجموع ۷۵ هزار نفر در شهرستان رودبار واجد شرایط رای هستند.

وی با اشاره به وجود مناطق روستایی و صعب العبور، بیان کرد:از مجموع ۱۴۶ صندوق رای در سطح شهرستان رودبار،۷۸ صندوق سیار و ۶۸ صندوق ثابت هستند.

فرماندار شهرستان رودبار با بیان اینکه تاکنون تخلفات انتخاباتی محرزی نداشتیم،گفت:شهرستان رودبار به سبب وجود مردم ولایتمدار و همچنین بافت سنتی در تمام انتخابات های گذشته نسبت به میانگین استانی از مشارکت بالایی برخوردار بوده است.

وی حضور حداکثری مردم در انتخابات را نقطه قوت مسئولان برای تلاش و خدمت بیشتر به ملت دانست و تاکید کرد:با توجه به برگزاری همزمان انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا مردم هم عالمانه پای صندوق های رای می آیند و با شناخت، آگاهی و علم و بدور از افکار قومی،قبیله ای و طایفه ای به نامزد اصلح رای خواهند داد.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1108754
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی