شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 16:38 منتشر شده در مورخ: 1396/02/28 شناسه خبر: 1108787
نماینده مردم قاین و زیرکو در مجلس شورای اسلامی:
حضور در انتخابات از هر سلاح و انرژی هسته ای برای دشمن تاثیر گذار تر است
نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی،گفت:حضور ما باعث اقتدار نظام خواهد بود و حضور گسترده مردم از هر سلاح وانرژی هسته ای برای دشمن تاثیر گذاری ببیشتری خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرهاد فلاحتی، نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی ، در گفتگو با خاورستان، اظهار کرد: با توجه به شرایط منطقه ای و بین المللی و نیاز کشور به یک انسجام قوی داخلی برای حل مشکلات، حضور مردم در انتخابات هر چه بیشتر و با شکوه تر باشد باعث توسعه و آبادانی کشور خوهاد بود.

 

وی افزود:الحمد لله مردم خراسان جنوبی فهیم ، هوشیار و ولایت مدار بوده و در ایام تبلیغات و مناظرات مردم با کاندیدای مورد نظر خود آشنا شده  تصمیم خود را گرفته اند ، اما به هر میزان که حضور بیشتر باشد نظام از بهره مندی بیشتری برخوردار خواهد شد.

 

نماینده مردم قاین و زیرکوه تصریح کرد: حضور ما باعث اقتدار نظام خواهد بود و حضور گسترده مردم از هر سلاح وانرژی هسته ای برای دشمن  تاثیر گذاری ببیشتری خواهد داشت.

 

فلاحتی اذعان کرد: حضور آحاد مردم در عرصه انتخابات باعث پیشرفت، عمران و آبادانی کشور بوده و انشا الله دولتی که با حمایت مردم روی کار بیاید مشکلات عامه مردم برطرف خواهد شد و رکود و بیکاری  کاهش یافته و شاهد رونق اقتصادی خواهیم بود.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1108787
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی