شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 16:38 منتشر شده در مورخ: 1396/02/28 شناسه خبر: 1108796
سرپرست دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در خراسان جنوبی:
نظارت کامل بر انتخابات حتی در دورترین نقاط/ با افراد متخلف بلافاصله برخورد می شود
سرپرست دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در خراسان جنوبی گفت: در صندوق های شهر پنج نفر و براساس نیاز و صندوق های روستایی حداقل دو و حداکثر سه نفر به عنوان ناظر بر سر صندوق های رای حضور خواهند داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام علی محمدی، سرپرست دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در خراسان جنوبی در گفتگو با خاورستان، اظهارکرد: ما در همه صندوق ها چه ثابت و چه سیار گروه های ناظر گذاشته ایم.

 

وی با تاکید بر اینکه شورای نگهبان اجاره دخالت و تقلب در انتخابات را به هیچ کس نخواهد داد، افزود: در صندوق های دور افتاده و نقاط مرزی استان علی رغم اینکه خلوت است اما ناظرین شورای نگهبان حضور دارند.

 

سرپرست دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در خراسان جنوبی با بیان این‌که ناظران شورای نگهبان بر سر صندوق‌های اخذ رای در نقاط مختلف استان حضور خواهند داشت، خاطرنشان کرد: بازرس و سرناظر در نظارت بر انتخابات وجود دارد و مرتب نظارت ها وجود ندارد.

 

محمدی بیان کرد: در صندوق های شهر پنج نفر و براساس نیاز و صندوق های روستایی حداقل دو و حداکثر سه نفر به عنوان ناظر بر سر صندوق های رای حضور خواهند داشت.

 

وی اظهارکرد: صندوق هایی که بالای 400 رای دارند نیروی ناظر بیشتری حضور خواهند داشت.

 

سرپرست دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در خراسان جنوبی گفت: سرناظران و بازرسان ماهم مرتب در حال تردد هستند و مرتب از صندوق ها سرکشی کرده و هرجا نیاز باشد به ما اعلام می کنند.

 

محمدی بیان کرد: زمینه ای برای اینکه بخواهد کسی فکر تقلب هم بکند وجود ندارد کاملا  نظارت از سوی شورای نگهبان صورت گرفته و اوضاع رصد می شود.

 

وی یادآورشد: با افراد متخلف بلافاصله برخورد خواهد شد.

 

سرپرست دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در خراسان جنوبی، از همه مردم در خواست کرد تا در روز انتخابت به موقع در پای صندوق های رای حاضر شوند.

 

وی تاکید کرد: مردم خودشان آرامش و امنیت را رعایت کرده و در مقابل افرادی که می خواهند نظم بر هم بزنند ایستاده و اجازه شلوغ کاری به کسی ندهند.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1108796
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0389 sec