شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 16:35 منتشر شده در مورخ: 1396/02/28 شناسه خبر: 1108802
نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:
حضور در انتخابات نمایش مردم سالاری دینی است
نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور در انتخابات نمایش مردم سالاری دینی در خاورمیانه است و انشاءلله شاهد هر چه باشکوه تر برگزارشدن انتخابات باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقرعبادی، نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خاورستان، اظها کرد: من به عنوان خادم مردم در شورای اسلامی از مردم ایران مخصوصا مردم فهیم خراسان جنوبی درخواست دارم در انتخابات شورای شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری حضور حد اکثری داشته باشند.

 

وی افزود: حضور حداکثری همه ما در پای صندوق های رای موجب یاس و نا امیدی دشمنان و باعث قدرت و اقتدار ایران خواهد بود.

 

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف بیان کرد: با توجه به اینکه ما در شرایط  خاصی به سر می‌بریم و اطراف کشور ما جنگ و آشوب است، بر هر ایرانی لازم است که با حضور در انتخابات اقتدار ایران را بار دیگر به نمایش بگذارند.

 

حجت الاسلام عبادی گفت: بزرگترین ابهت ایران حضور در انتخابات است و امیدواریم فردی انتخاب شود که اصلح باشد.

 

وی اذعان کرد: انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا بسیار مهم بوده و مردم فهیم استان هر فردی را که انتخاب نمایند حرمتش بر من واجب است و من در مسئولیتی که دارم نهایت تلاش برای احقاق حقوق مردم استان را خواهم داشت.

 

نماینده بیرجند درمیان و خوسف اظهار کرد: امیدواریم انشاءالله محرومیت های که وجود دارد با همراهی و همدلی کاهش پیدا کند ومردم ما هم این را آموخته اند که با وحدت و برادرانه برای آبادانی و اقتدار ایران بکوشند.

 

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد:حضور در انتخابات نمایش مردم سالاری دینی در خاورمیانه است و ان‌شاءلله شاهد هر چه باشکوه تر برگزارشدن انتخابات باشیم.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1108802
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی