شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 08:38 منتشر شده در مورخ: 1396/02/29 شناسه خبر: 1109100
وزیر کشور در ستاد انتخابات کشور:
مردم به فضاسازی‌ها توجه نکنند/ صیانت از آرای ملت توسط دستگاه‌های نظارتی
رحمانی‌فضلی گفت: مردم به فضاسازی‌ها در فضای مجازی توجه نکنند و نگاه‌شان به صدا و سیما باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور صبح امروز با حضور در ستاد انتخابات کشور ضمن صدور دستور آغاز انتخابات، گفت: امروز انتخابات میان دوره‌ای دهمین دوره مجلس، پنجمین دوره شوارهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری آغاز می‌شود.

وی با تشکر از همه عوامل دخیل در اجرای انتخابات، اظهار داشت: مردم حضور به موقع سر صندوق‌های رای داشته باشند تا نیازی نباشد ما مهلت رای‌گیری را تمدید کنیم. همچنین احتمال ورود شایعات از طریق فضای مجازی وجود دارد، لذا نگاه مردم فقط به صدا وسیما و ستاد انتخابات کشور باشد.

وزیر کشور با  بیان اینکه از مردم خوب که در این ایام تبلیغات حضور پرشورشان شرایط آرامی را ایجاد کرد، تشکر می‌کنم، ادامه داد: دستگاه‌های نظارتی و اجرایی با اطمینان کامل از آرای ملت صیانت خواهند کرد و هیچ‌گونه تغییری در هیچ مرحله‌ای اتفاق نخواهد افتاد. رهبر انقلاب هم در سخنان خود تاکید داشتند که دستگاه‌های نظارتی مورد اطمینان هستند.

رحمانی‌فضلی همچنین از مردم خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف آن را به وزارت کشور یا استانداری‌ها و فرمانداری‌ها اطلاع دهند.

وزیر کشور تاکید کرد: هیچ دخالتی در انتخابات را نخواهیم کرد، حتی یک رای؛ این اطمینان را به مردم می‌دهیم که انتخابات در نهایت صحت و سلامت برگزار شود.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1109100
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/1201 sec