شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 01:28 منتشر شده در مورخ: 1396/02/30 شناسه خبر: 1109665
حضوری سرنوشت ساز برای وطنم؛
شرقی‌ترین مردم ایران هم حماسه آفریدند/حضور دوشادوش شیعه و سنی در انتخابات
مردم خراسان جنوبی نیز همانند همه کشور، تاکنون حضور چشم گیر در انتخابات داشته اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، مردم خراسان جنوبی امروز در روز انتخابات 29 اردیبشهت ماه 96 به پای صندوق های رای آمده اند تا باری دیگرولایت مداری را ثابت کنند.

 

مردم در 11 شهرستان استان تاکنون در صحنه های مختلف حضور چشم گیری داشته اند امسال نیز باشکوه تر از گذشته به صحنه آمده اند.

 

انتخابات در روستاهای مرزی خراسان جنوبی در حال برگزاری است؛ مردم استان اعم ازشیعه و سنی در دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره از شوراهای اسلامی شهر و روستا به پای صندوق های رای آمده اند.

 

مردم خراسان جنوبی امروز  ولایت مداری را به رخ جهانیان کشیده اند؛ مردم امروز برای اتحاد و همدلی و اثبات ممیهن عزیزان ایران به رخ جهانیان در صحنه حضور پیدا کرده اند تا حماسه ای دیگر خلق کنند.

 

شرقی مردم میهمان‌مان ایران پای آرمان های نظام ایستاده اند و دوباره با حضور پرشور در صف های فشرده و طولانی، نام ایران را سربلند کردند و جوابی محکم به آن ها که نمی توانند ایران را بیینند دادند مردم این دیار، برای خنثی سازی برنامه‌های شوم آن همیشه بیدار و هوشیار هستند.

 

 علی جزندری، دبیرستاد انتخابات خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگاران، اظهارکرد: رای گیری از ساعات اولیه آغاز انتخابات در شعب اخذ رای استان بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.

 

 وی با اشاره به حضور پرشور و نشاط مردم استان در پای صندوق های اخذ رای بیان کرد: روند حضور  در پای صندوق های اخذ رای حکایت از مشارکت ۸۳درصدی مردم در این دوره از انتخابات دارد.

 

دبیرستاد انتخابات خراسان جنوبی با بیان اینکه برخی از شعب اخذ رای استان به دلیل حضور گسترده مردم درخواست تعرفه داشته اند، گفت: تعرفه ها در شعب توزیع شده است و در حال حاضر کمبودی نداریم.

 

 وی با بیان اینکه تعداد ۹۰۲ صندوق اخذ رای در دوازهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان وجود دارد، گفت: یک هزار و ۲۰۲ صندوق نیز برای جمع آوری ارای مردم در انتخابات شوراها داریم.

 

*بیرجند

*خوسف

*قاین

*طبس

*زیرکوه

*درمیان

*بشرویه

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1109665
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی