شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: کاریکاتور
ساعت: 12:39 منتشر شده در مورخ: 1396/04/10 شناسه خبر: 1139325
حاشیه های غیراخلاقی خندوانه/کارتون
کاربران شبکه‌های اجتماعی ضمن تمجید از برنامه خندوانه از شوخی‌های نامتعارف در بخش «خنداننده‌شو» که دو شب پیش پخش شد به شدت انتقاد کردند.

به گزارش سرویس چندرسانه ای شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روز اول از مرحله دوم «خنداننده شو» که سه شنبه شب از شبکه نسیم پخش شد با حاشیه های فراوانی همراه بود؛ جایی که اکثر 4 شرکت کننده در این شب سعی کردن با شوخی های نامتعارف برای خود کسب رای کنند. در این میان شوخی هایی که کمدین! زن در این شب انجام داد با آن که مشخص بود بخش هایی از آن سانسور شده بیشتر از همه به ذوق زد.

برنامه سه شنبه شب صدای اعتراض بسیاری را در آورد و این نکته را گوش زد کرد که آیا ناظر پخش در این شبکه وجود ندارد یا مرزهای خطوط قرمز شبکه نسیم در حال جابجایی است.

http://dana.ir/1139325
ارسال نظر
نظرات
طاها
1396/04/11 - 01:34
پاسخ
باسلام در پاسخ انتقادات, مجریان و به اصطلاح داوران خنداننده شو عنوان میکنند که صبر داشته باشید و اینها جوان هستند و ابتدای راه و ... بی تجربه . سوال این است : مگر قرار است کسب تجربه در محضر هشتاد میلیون آدم اتفاق بیافتد ؟ در کدام کشور ها که صاحب بزرگترین سالنهای تاتر هستند به آدمهای بی تجربه اجازه اجرا بر روی سن را میدهند ؟ این چه توجیهی است ؟ به عنوان مثال اجازه بدهیم. بنده که تا کنون هوا پیما را از نزدیک هم ندیده ام برای بار اول سوار هواپیما شوم و به عنوان کسب تجربه کنا خلبان بنشینم و سکان هدایت هواپیما را به دست گیریم . این همانقدر خطر ناک است که سکان هنر مملکت را برای کسب تجربه بر روی یک رسانه پر مخاطب در اختیار جوانان بی تجربه قرار دهیم . مگر قرار است کسب تجربه شان با هتک حرمت بر روی آنتن تلوزیون ( بخوانید دانشگاه ) انجام پذیرد ؟
rateup 0
ratedown 0
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0841 sec