شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 11:08 منتشر شده در مورخ: 1396/04/13 شناسه خبر: 1141330
رئیس حوزه هنری خراسان رضوی خبر داد؛
ساخت مستند کوتاه « شمرهای زمان» با موضوع جنایات داعش
رئیس حوزه هنری خراسان رضوی گفت: مستند کوتاه شمرهای زمان ساخته عباس لاجوردی و با موضوع جنایات داعش و نقش ویژه مدافعان حرم ساخته شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سیدجواد رفائی در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار کرد: برنامه‌های امسال نهمین اجلاس اتحادیه رادیو و تلویزیون کشورهای اسلامی شاخص بود و ما باید هماهنگونه که تولید کننده را می‌آوریم متقاضی را هم بیاوریم.

وی افزود: حوزه هنری خراسان رضوی در این بازار فیلم‌های اسلامی آثار کوتاه و بلند بسیار زیادی را آورده، آثاری که  در جشنواره‌های رویش حاضر بودند و حائز عناوین برتر شدند و در این مجموعه سالانه بیش از 200 فیلم کوتاه و بلند تولید می‌کنیم و آمادگی خود را جهت همکاری با تمامی شبکه‌های عضو اتحادیه بین‌المللی رادیو و تلوزیون‌های اسلامی اعلام می‌کنیم.

رئیس حوزه هنری خراسان رضوی با بیان اینکه این مجموعه آثار فاخری را در زمینه جنایات دشمنان ساخته است، خاطرنشان کرد: آخرین اثر تولیدی حوزه هنری خراسان رضوی مستند کوتاه شمرهای زمان ساخته عباس لاجوردی و با موضوع جنایات داعش و نقش ویژه مدافعان حرم ساخته شده می‌باشد.

رفائی گفت: جشنواره بین‌المللی فیلم رویش همه ساله در ایام فرخنده دهه فجر برگزار می‌شود و یازدهمین دوره این جشنواره در بهمن ماه امسال با حضور مسئولان کشوری و استانی در سینماهای آفریقا و هویزه مشهد برگزار می‌شود و فراخوان این جشنواره به تمامی کشورهای جهان اسلام ارسال شده است؛ همچنین، در سال گذشته نمایندگانی از 30 کشور در این جشنواره حاضر بودند و برای امسال حضور نمایندگانی از بیش از 50 کشور اسلامی دنیا پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1141330
ارسال نظر
نظرات
اپارک داخلی