شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 09:06 منتشر شده در مورخ: 1392/06/17 شناسه خبر: 11437
دستگیری قاتل فراری در نقطه صفر مرزی
مرد جنایتکار که در جریان یک آتش افروزی عمدی برادر زنش را به قتل رسانده بود هنگام فرار از کشور در دام کارآگاهان گرفتار شد. چندی قبل دختر جوانی با مراجعه به اداره دهم پلیس آگاهی از قتل برادرش در اثر یک آتش سوزی عمدی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا به نقل از مشرق ، شاکی به کارآگاهان گفت: همسرم به دلیل اختلافاتی که با هم داشتیم پنجم اسفند سال گذشته در حالی که من و دو برادرم در خانه بودیم در را بست و با بنزین خانه را به آتش کشید. برادر کوچکم به نام امید پس از مدتی بستری بودن در بیمارستان به علت شدت جراحات جان خود را از دست داد که پرونده از دادسرای ناحیه ۱۶ برای رسیدگی به اداره ویژه قتل فرستاده شد. در جریان بررسی‌ها مشخص شد مرد جنایتکار پس از این قتل به سمت هنگ مرزی زابل فرار کرده است که بلافاصله گروهی از ماموران راهی زابل شده و پس از تحقیقات گسترده متهم به قتل را قبل از خروج از کشور شناسایی و دستگیر کردند. 


مرد جنایتکار پس از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی تحت بازجویی قرار گرفت که با اعتراف به جرم خود گفت: به دلیل اختلافاتی که با همسرم و خانواده‌اش داشتم تصمیم به این کار گرفتم. بعد از آتش سوزی فراری شدم اما زمانی که متوجه مرگ امید شدم برای فرار از مجازات قصد داشتم از کشور خارج شوم که دستگیر شدم. هم اکنون تحقیقات پلیس از متهم ادامه دارد.

انتهای پیام/م

http://dana.ir/11437
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی املاک موسوی2 نیشگون نیوز سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0391 sec