شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 17:00 منتشر شده در مورخ: 1396/04/24 شناسه خبر: 1149787
سرپرست شعب موسسه ثامن در خراسان جنوبی:
حمایت بانک مرکزی، دولت، ملت و مجلس از موسسه ثامن/ ثامن با ثامن الحجج یکی نیست
بذرافشان با بیان اینکه بانک مرکزی ، دولت ، ملت و مجلس از موسسه اعتباری ثامن حمایت خود را اعلام کرده‌اندافزود: هیچ مشکلی نداریم اینها تنها شایعاتی بی اساس است که حتی ممکن است برای بانک ملی هم پیش بیاید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرپرست شعب موسسه ثامن درگفتگو با خاورستان، در خصوص صحت ورشکستگی موسسه ثامن گفت: من مجوز مصاحبه ندارم و بهتر است شما از طریق بانک مرکزی پیگیری کنید و هر چه بانک مرکزی گفته است صحت دارد.

وی با انتقاد از برخی از رسانه ها که موسسه ثامن را با ثامن الحجج یکی می دانند گفت: توجه داشته باشید که ثامن با ثامن‌الحجج فرق می‌کند و اکثرا خبر ها را اشتباه می‌گذارند.

بذرافشان با بیان اینکه بانک مرکزی ، دولت ، ملت و مجلس از موسسه اعتباری ثامن حمایت خود را اعلام کرده‌اندافزود: هیچ مشکلی نداریم اینها تنها شایعاتی بی اساس است که حتی ممکن است برای بانک ملی هم پیش بیاید .

سرپرست شعب موسسه ثامن استان در پاسخ به اینکه مردم در برداشت از خودپردازها با مشکل مواجهه شده‌اند و نگران شده‌اند ؟ گفت : گاهی اوقات به دلیل شارژ مجدد خودپردازها دستگاه ها مدتی از دسترس خارج می شوند و این امر طبعی است و مردم نگران نباشند.

اشکان بذرافشان در پاسخ به تعداد سپرده‌گزاران در استان چند نفر هستند ؟ گفت: آمار دقیقی نیست بعضی از حساب‌ها مشترک است و بعضی حقوقی هستند در این مورد بهتر است ازبانک مرکزی سوال کنید و یا به سایت موسسه ثامن مراجعه کنید.

وی در جواب به اینکه میزان سپرده‌های مردم در این موسسات چقدر هست ؟ اظهار نمود : همه مردم سپرده دارند ؛کوتاه مدت ، بلند مدت ، جاری و پس‌انداز . آمار کلی را باید از بانک مرکزی و سایت موسسه اعتباری ثامن بگیرید .
گفتنی است چندی است تعدادی از مردم سراسر کشور نسبت به ادامه اعتماد خود به موسسه ثامن دچار تردید شده بودند که نوبخت سخنگوی دولت ضمن تأیید اعتبار این موسسه مالی خاطر نشان ساخت:اطمینان می دهیم ثامن توانایی پرداخت همه سپرده ها و تعهدات را دارد (برای دیدن خبر اینجا کلیک کنید)
انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1149787
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی