شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 14:19 منتشر شده در مورخ: 1396/04/25 شناسه خبر: 1150442
معاون هماهنگ کننده سپاه خراسان جنوبی:
امسال 1200 نفر به مناطق عملیاتی غرب اعزام می شوند
معاون هماهنگ کننده سپاه خراسان جنوبی گفت: پیش بینی می شود امسال بیش از یک هزار و 200 نفر در اردوهای راهیان نور شرکت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از خاورستان، حمیدرضا برات زاده معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: یکی از محوری ترین برنامه های ما بحث راهیان نور است که یک حرکت عظیم فرهنگی برای انتقال تجربیات دوران دفاع مقدس و آشنایی جوانان با دفاع مقدس است.

 

وی افزود: بهترین روش انتقال پیام دفاع مقدس بازدید حضوری از مناطق عملیاتی دفاع مقدس است که همه ساله بصورت کاروان های راهیان نور برگزار می شود.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با بیان اینکه در ایام تابستان با توجه به شرایط آب و هوایی اعزام راهیان نور غرب انجام می شود، گفت: اعزام به راهیان نور غرب از 15 تیرماه به مدت دو ماه و طی 15 مرتبه انجام خواهد شد.

 

برات زاده بیان کرد: بر اساس پیش ثبت نام هایی که انجام شده است پیش بینی می شود بیش از یک هزار و 200 نفر در این اردوها شرکت کنند.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه انصار الرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با اشاره به این که اردوهای راهیان نور تنها مخصوص بسیجیان نیست، افزود: همه آحاد ملت می توانند در این اردوهای هفت روزه که سه روز آن بازدید از مناطق عملیاتی و یادمان های دفاع مقدس خواهد بود، شرکت کنند.

 

برات زاده افزود: طی این اردو زائرین از محل عملیات غرور آفرین مرصاد و پاوه در کرمانشاه و تپه های الله اکبر و باشگاه افسران در کردستان بازدید خواهند کرد.

 

وی با بیان اینکه تاکنون دو اتوبوس از استان به مناطق عملیاتی جنوب اعزام شده اند، عنوان داشت: تعداد سه دستگاه اتوبوس نیز در شرف اعزام هستند.

 

وی هزینه اعزام هر نفر به این رادوها را ۲۷۰ هزار تومان اعلم کرد و گفت: بخشی از این هزینه توسط اقشار بسیج، بخشی توسط خود زائر و بخشی نیز توسط خیران تامین می شود.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1150442
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0321 sec