شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 09:03 منتشر شده در مورخ: 1396/04/26 شناسه خبر: 1150897
فرمانده انتظامی شهرستان رودبار جنوب خبر داد؛
دستگیری قاتل فراری بعد از 10 سال در رودبارجنوب +عکس
فرمانده انتظامی شهرستان رودبارجنوب از دستگیری یک قاتل فراری به همراه یک قبضه سلاح کلت کمری خبر داد و گفت: با هوشیاری و اقدامات اطلاعاتی و ‌پلیسی ماموران پلیس آگاهی شهرستان رودبار جنوب، شرور و قاتل مسلح فراری بعد از ۱۰ سال فرار دستگیر ش

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از رودبار ما، سرهنگ رضا فیروز بخت فرمانده انتظامی شهرستان رودبارجنوب در این رابطه با خبرنگار ما گفت: با تلاش ماموران دایره جنایی پلیس آگاهی رودبارجنوب شرور و قاتل مسلح و فراری که به اتهام ۴ فقره قتل از سال ۱۳۸۶ تحت تعقیب بود دستگیر شد.


وی افزود: به علت فرار قاتل به شهرستانها و استان‌های مختلف و تغیر متوالی محل اختفای وی اقدامات پلیسی جهت شناسایی و دستگیری وی با کندی صورت میگرفت تا اینکه پرونده جهت رسیدگی به صورت ویژه در اختیار دایره جنایی پلیس آگاهی قرار گرفت.

 


این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: سرانجام بعد از ۱۰ سال کار اطلاعاتی و استفاده از منابع محلی و بانکهای اطلاعاتی در نهایت شرور و قاتل مسلح فرار ی توسط ماموران  پلیس آگاهی و با همکاری ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی در عملیاتی غافلگیرانه در سطح شهرستان رودبارجنوب دستگیر و یک قبضه سلاح نیز از وی کشف شد.


"سرهنگ فیروزبخت" گفت: این شرور و قاتل مسلح که از مجرمین سابقه دار نیز میباشد ، ۴فقره مسلحانه ، شرارت و اخلال در نظم عمومی، سرقت مسلحانه منزل ، گروگانگیری ، حمل سلاح ممنوعه و تیراندازی ایذایی و جرحی را در پرونده خود دارد.


فرمانده انتظامی شهرستان رودبارجنوب در پایان ضمن اشاره به این مطلب که دستگیری این قاتل و شرور فراری باعث خوشحالی مسئولین و مردم شده است  اظهار داشت: پلیس به هیچ وجه اجازه جولان دادن به هنجار شکنان و مخلین نظم و امنیت را نخواهد داد.

 

انتهای پیام/م

 

http://dana.ir/1150897
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0400 sec