شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 09:31 منتشر شده در مورخ: 1396/04/26 شناسه خبر: 1150962
فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: کدهایی که به دست ما می‌رسد، نشان می‌دهد هیچ زنی به عنوان وزیر در کابینه دوازدهم انتخاب نشده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ "اشرف بروجردی" فعال سیاسی اصلاح‌طلب  درباره برخی گمانه‌زنی‌ها که حاکی از عدم انتخاب زنان به عنوان وزیر در کابینه دوازدهم دارد، اظهار داشت: به نظر می‌رسد  اراده‌ای  در این موضوع نیست که زنان در مجموعه کابینه آینده به عنوان وزیر مطرح شوند. در نتیجه چون آن اراده وجود ندارد اسمی هم در لیست‌های منتشر شده از زنان برده نشده است.

وی ادامه داد: لیست‌های مطرح شده در فضای رسانه‌ای قطعی نیست و با رویکردی که وجود دارد، خیلی امیدوار نیستم که شاهد معرفی بانوان به عنوان وزیر باشیم.

رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی اضافه کرد: مطالبه و درخواست ما حضور زنان در سطح وزارت است و  بارها هم این موضوع را مطرح کردیم، حتی در نشستی که جمعی از زنان اصلاح‌طلب با آقای جهانگیری برگزار کردند، صحبت‌هایی شد، وی قول داد که اینکار انجام شود،  از ما نیرو درخواست کرد، ما هم لیست معرفی کردیم.

بروجردی با بیان اینکه سه نفر را به عنوان وزیر و تعدادی هم را برای معاونت‌های رئیس‌جمهور و وزرا معرفی کردیم، تاکید کرد: آنچه در گمانه‌زنی‌ها دیده می‌شود، اسامی بانوانی  هستند که قبلا مدیر بوده‌اند.

وی خاطر نشان کرد: ما امیدوار هستیم و بر خواسته‌هایمان پافشاری می‌کنیم اما واقعیت این است که آن کدهایی که به دست ما می‌رسد، نشان می‌دهد هیچ زنی به عنوان وزیر در کابینه دوازدهم انتخاب نشده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

http://dana.ir/1150962
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0455 sec