شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:06 منتشر شده در مورخ: 1396/04/26 شناسه خبر: 1151290
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس:
دستگیری فریدون، برابری همه در برابر قانون را نشان می‌دهد/ مردم نسبت به اجرای قانون باید مدعی باشند
حجت‌الاسلام حسن نوروزی گفت: دستگیری حسین فریدون مطابق با وظایف قوه قضائیه و اصل برابری همه در برابر قانون بوده‌است و مردم باید نسبت به این موضوع مدعی باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت‌الاسلام حسن نوروزی در گفتگو با صبح توس؛ با بیان اینکه دستگیری حسین فریدون وظیفه قوه قضائیه است، عنوان‌کرد: وظیفه قوه قضائیه این نیست که فقط بزهکاران را بگیرید، بلکه وظیفه‌ این قوه برخورد با افرادی است که خلاف قانون عمل کرده اند.

 

وی با اشاره به اینکه چنانچه هرکس حتی من مرتکب خطا شوم قوه قضائیه باید اقدام به محاکمه کند، ادامه داد: همه مردم در برابر قانون یکسان هستند و دستگیری حسین فریدون مطابق با وظایف قوه قضائیه و اصل برابری همه در برابر قانون بوده‌است و مردم باید نسبت به این موضوع مدعی باشند.

 

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت: نخبگان و رسانه‌ها به عنوان زبان گویای ملت باید دربرابر این موضوع رسالت خود را ایفا و تلاش کنند قوه قضائیه وظایف خود را به خوبی اجرا کنند.

 

حجت الاسلام نوروزی در پاسخ به این سوال که آیا قوه قضائیه کمی دیر به این موضوع رسیدگی نکرده‌است؟، اظهارکرد: من در این مورد اطلاع دقیقی ندارم و نمی‌توانم اظهار نظری داشته باشم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1151290
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0354 sec