شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 08:30 منتشر شده در مورخ: 1393/04/29 شناسه خبر: 115355
گلدون وبلاگی/91
امام زمان پرادو و رشته تحصیلی نیست
سایت "حرف تو" به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان " گلدون وبلاگی " از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، سایت "حرف تو"  به منظور گسترش مطالب نخبگان وبلاگ نویس، روزانه بسته ای را تحت عنوان  " گلدون وبلاگی " از وبلاگهای برتر این سایت تهیه و در معرض دید شما مخاطبین قرار دهد. بر این اساس از تمامی اصحاب رسانه خواهشمندیم در باز نشر این بسته ما را یاری نمائید.

لازم به ذکر است یقیناً مطالب بسیاری زیادی در فضای وبلاگی کشور وجود دارد که شایسته بهترینها هستند، لذا گلچین این مطالب به معنای نادیده گرفتن زحمات دیگر وبلاگ ها نمی‌باشد. بر این اساس از تمامی وبلاگ نویسانی که خواهان انتشار مطلبشان در این بخش هستند خواهشمند است مطالب تولیدی خود را  در قسمت " ارسال مطلب" سایت حرف تو، .ارسال نمایند.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

مذاکرات مهم و حیاتی با 1+5

 

وبلاگ"انعکاس"نوشت:

به گزارش خبرنگاران اسمانی از زمین ،در شبهای قدر امسال نیز مانندهمه ی شبهای همه ی سالهای همه ی عمر بشر، مذاکرات فشرده ای بین پنج تن ال عبا به نیابت از همه پیامبران و خوبان عالم و یکتا خدای عالم یا همان 1+5 از یک طرف و بنده گنهکار از طرف دیگر در جریان است ،موضوع مذاکرات ،برداشتن تحریم هایی است که بنده، با گناهان خود برخود اِعمال کرده و خود را از دیدن خیلی دیدنیها و چشیدن خیلی از چشیدنیها و شنیدن خیلی شنیدنیهای عالم محروم کرده و این تحریمها به حدی فلج کننده بوده است که وجود و فطرت الهی بنده درحال از بین رفتن و نابود شدن است

ادامه مطلب

*************************************************

وجه اشتراک مواضع آقای هاشمی رفسنجانی درباره وقایع ایران و منطقه

 

مواضع هاشمی

وبلاگ"سلمان علی(ع)"نوشت:

مواضع آقای هاشمی رفسنجانی درباره وقایع ایران و منطقه همواره مورد علاقه ی رسانه ها و مسئولان کشور خودمان و سایر کشورها به خصوص دشمنان انقلاب بوده است، با این تفاوت که این مواضع قبلاً موجبات نگرانی و ناراحتی ایشان را فراهم می نمود ولی طی چندسال اخیر، مواضع جناب هاشمی در خصوص رهبری، انتخابات، رابطه با آمریکا، سوریه، عراق، بیداری اسلامی، هسته ای و … مورد استقبال دشمنان قرار گرفته و با ذوق زدگی نسبت به انعکاس و تفسیر آنها اقدام می نمایند

ادامه مطلب

*************************************************

مذاکرات بی نتیجه

 

وبلاگ"کاریکاتور حساس بشو"نوشت:

اوباما: مذاکره با ایران به زمانی فراتر از ضرب‌الاجل ۲۰ جولای(۲۹ تیر) نیاز دارد؟!!

ادامه مطلب

*************************************************

چگونگی حجاب در صدر اسلام

 

وبلاگ"آرامش کجاست"نوشت:

چه بسا، یکی از شبهاتی که عدّه‌ای در مورد حجاب و پوشش، به آن گرفتار شده‌اند، این است که تصور می‌کنند که در عصر و زمان پیامبر(صلی‌الله‌علیه‌وآله) و امامان معصوم(علیهم السلام) هیچ موقع در مورد حجاب، برخورد شدیدى که امروزه شاهد آن هستیم نمى‌شد و تنها در حد ارشاد و امر به معروف و نهى از منکر بوده و هیچ گونه بر خوردى نبوده است و حتى اصرارى هم به ارشاد نداشتند؛ زیرا خدای متعال وحى فرمود: «بر تو تکلیفى نیست، فقط دعوت زبانى کافى است و این خداوند است که هر کس را بخواهد هدایت و گمراه مى‌کند.» آیا واقعا در عصر پیامبر و امام معصوم(علیهم‌السلام) چنین بوده است؟
 

ادامه مطلب

*************************************************

امام زمان پرادو و رشته تحصیلی نیست...

 

امام زمان پرادو و رشته تحصیلی نیست...

وبلاگ"معبر سایبری فندرسک"نوشت:

شب تا صبح داد و بیداد که آقا بیا. کجا بیاد برا کی بیاد برا من و تو؟ که چی بشه؟ من و تویی که برا بچه ها مون خواستگار میاد بجای اینکه از دینش بپرسیم از مادیات و تحصیلاتش می پرسیم بیاد؟ امام زمان زمانی میاد که بفهمیم بفهمیم بفهمیم امام زمان پرادو نیست رشته تحصیلی نیست.

مگه قوم بنی اسرائیل بعد از 400 سال امام موعودشون که موسی (ع) بود نیومد؟ مگه حضرت موسی از دریا عبورشون نداد؟ مگه براشون از آسمان و زمین غذا نفرستاد؟ چی شد؟ تا 30 روز غیبتش رسید به 40 روز گوساله پرست شدن، زنای دسته جمعی کردن. باز موسی بخشید و گفت به سرزمین موعود، به زمین موعود وارد بشین اما چی شد؟ چون دلشون با موسی نبود گفتن ما نمیایم موسی خودت برو. از ترس جونشون و مادیات از ولی معصومشون حرف شنوی نداشتند و باختند و مورد نفرین خدا قرار گرفتند و بدبخت شدن.

ادامه مطلب

*************************************************

افسار داعش در دست نتانیاهو

 

کاریکاتور,داعش,نتانیاهو,عراق,وحشی,اسرائیل,کارتون,سیاسی,سیاست,عباس گودرزی,هنرمند,متعهد,طنز,وحشی,غزه

وبلاگ"تلخندک"نوشت:

افسار گروه وحشی و تروریست داعش در دست سردمداران رژیم غاصب صهیونیستی است. دلیل این مدعا هم این است که اکنون که صهیونیستها کمر به نابودی مسلمانان فلسطین بسته اند چرا این گروه مدعی خلافت اسلامی دم بر نمی آورند و در همسویی با صهیونیستها در عراق جنایت میکنند

ادامه مطلب

*************************************************

همزادی جهالت، خیانت و حقارت

 

وبلاگ"جالبه"نوشت:

سراسر تاریخ انبیا و به‌ویژه اسلام و تشیّع نشانگر این واقعیت است که هرگاه یک حرکت الهی و دینی برای نجات بشریت در جهان رخ نموده، به‌دنبال آن مثلث شوم جهالت، خیانت و حقارت برای شکستن این حرکت قد علم کرده است. پیدایش آدم‌هایی همچون ابوجهل و ابولهب (نماد کفر و جهالت)، ذوالخویصره (پدر معنوی و بنیانگذار سلفی‌ها و وهابیون که خود را از پیامبر پیامبرتر می‌دانستند) و طلحه و زبیر و عایشه، مصداق‌هایی هستند که باوجود آگاهی و اقرار به حقانیت رسالت نبی‌اعظم(ص) و امیرالمؤمنین، علی(ع) برای رسیدن به مطاع دنیوی و حکومت ظاهری دنیا دست به کارهای پلیدی زدند که جز نفرت و نکبت چیزی از آنها به‌جای نماند. عناصر پلیدی که در قالب سپاه کفر در کنار چاه‌های بدر، اهل سقیفه در مدینه، اهل جمل در بصره و نهروانیان را علیه حکومت حق سازماندهی و آراستند.

با پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام امت، خمینی کبیر(ره)، این گروه به‌دنبال تکرار تاریخ در کردستان، خوزستان، آذربایجان و... دوباره به‌صحنه آمدند تا صدوا عن سبیل‌الله شوند، لیکن با یاری خدا نشد. با تثبیت حکومت اینها بیکار نشستند و بارها و بارها حکومت اسلامی را به چالش کشیدند.

ادامه مطلب

*************************************************

کنار رفتن پرده های حیا

 

وبلاگ"حجاب بانو"نوشت:

زیبا فروشی رایگان درمنظر عام باعث شده تا به کانون خانواده ها آسیب جدی وارد شودو نوعی بی اعتمادی در جامعه حاکم شود و نوعی نا امنی در تضمین روابط خانوادگی حاصل شود.

زکات زیبایی حجاب است: هر چیزی برای اینکه پاک و تطهیر شود و فزونی یابد و مایه خیر و برکت گردد، نیاز به زکات دارد.چنانچه زکات دانش، انتشار آن و زکات بدن، روزه داری است، زکات زیبایی هم حجاب و عفاف و پاکدامنی است. کسانیکه بر زیبایی خویش چوب حراج می زنند در مسیری خلاف کمال و ارزش ها گام بر می دارند و  دیر یا زود خواهند فهمید که چه خسرانی را مرتکب شده اند.

چنانچه خداوند در قرآن کریم در ادامه آیه 62 سوره احزاب می فرماید: و اذ سألتوهن متاعاً مسئولهن بین وراء حجابٍ ذالکم اطهرو لقلوبکم و قلوبهن ... و هر گاه از زنان رسول  متاعی می طلبید از پس پرده طلب کنید که حجاب برای آن که دل های شما و آن ها پاک و پاکیزه بماند بهتر است.

اگر در اسلام  و مبانی دینی بیشتر بر حجاب زنان تأکید شده بیانگر ارزش وجودی آنان است نه اینکه خدای ناکرده می خواهند برای زن محدودیت ایجاد کنند بلکه زن از آیات و جمال بیشتری برخوردار است نیاز به حفاظت و امنیت بیشتری دارد، و اینجاست که یکی از مهمترین ازکان امنیت شخصیت زن حفظ حجاب است.

ادامه مطلب

*************************************************

تل آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهد کرد

 

عصبانیت و اظهارات تند نتانیاهو پیش از دیدار با «جان کری»/ فیلم

وبلاگ"تناقضات ذهنی"نوشت:

چند روزی است که خبر حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه را از اخبار می شنویم که  در این ماه باعث اندوه  هر انسان منصفی در دنیا می شود  اما در میان انبوه اخبار ناراحت کننده برای ما خبری را بارها در این چند روز شنیدیم که حقارت و ترس اسرائیل و متحدانش را در رسانه ها دیدیم. دفاع با موشک های ساخت فلسطین ما را خوشحال کرد که مقاومت از سنگ به موشک رسید . امروز جهان ضعف اسرائیل که به مدرن ترین تسلیحات نظامی مجهز است را می بیند و می بینند که حتی آنها توان شناسایی موشک های فلسطینی را هم ندارند و نمی توانند ببینند چون این وعده خداوند است که وَجَعَلْنَا مِن بَیْنِ أَیْدِیهِمْ سَدًّا وَمِنْ خَلْفِهِمْ سَدًّا فَأَغْشَیْنَاهُمْ فَهُمْ لاَ یُبْصِرُونَ  .

ادامه مطلب

*************************************************

سوره مائده آیه مبارکه ی 55

 

وبلاگ"آیه گرافی"نوشت:

ادامه مطلب

*************************************************

فرمولی برای شب های قدر

 

وبلاگ"تا به تا"نوشت:

برای شب قدر گفتاری کوتاه از حاج آقا مجتبی :

من همیشه قبل از اینکه از خداوند طلب مغفرت کنم، میگویم خدایا من امشب از تمام کسانی که گردنشون حقی دارم، غیبت من رو کردن، مالی از من خوردن، آزاری رسوندن و ... از همه اونها گذشتم. قلبا هم گذشتم و هیچ شکایتی ندارم. خدایا اگر تو امشب من رو نبخشی و از سر تمام تقصیراتم نگذری، من از تو بخشنده ترم و چنین چیزی غیر ممکنه. پس حتما تو من رو بخشیدی. خصوصا در لیالی قدر اینطور دعا کنید و ببینید چه حالی به شما دست میدهد. خصوصا در حق کسانی که به شما بدی کردند بیشتر دعا کنید. ما در روایاتمان زیاد داریم که اگر در حق اینها دعا کنید خداوند چندین برابر اون چیزی که خواستید رو برای خودتون مستجاب میکنه

ادامه مطلب

*************************************************

جنایتی که دارد به هدفش می رسد....

 

وبلاگ"فماذا بعد الحق الا الضلال....!"نوشت:

این روزها اخبار همه چیز نشان می دهد ... تلویزیون خانه ما از روی شبکه 6 تکان نمی خورد هر از گاهی هم پرس و العالم را می بینیم به امید چیز تازه تری .....

و هر لحظه منتظر خبری جدید از غزه چشم دوخته ایم به این جعبه ی جادویی ... اخبار ملغمه ای است از همه چیز با تقدم و تاخر های تامل بر انگیز ... ظریف دوش به دوش سران طاغوت نمی دانم دارد به ریش کدام یک از ما می خندد ...!! جام جهانی به مثابه همان دجاله ی آخر و زمانی دارد نقش خودش را به خوبی ایفا می کند ... و در این بین ... غزه ... آن هم خبر های نصفه و نیمه و کوتاه ... آن هم خبر.... داشتم به عمق فاجعه ی فریاد یاللمسلمین این روزهای برادران و خواهرانم فکر می کردم ...و علت جدی نگرفتن های ما ... !!!جدی نگرفتن های امت مسلمان ... بعد تر به این نتیجه رسیدم که غزه با همه ی جنایت هایی که در حال رخدادن است برای ما فقط و فقط یک خبر است ... خبر ....خبری که هر بار بعد از شنیدنش کمی ناراحت می شویم ..کمی بغض می کنیم ... و بعد هم می رویم سراغ روزمرگی های نفرت انگیزمان... و این شده است همه ی هویت امتی ما ... هویتی که هنوز یک صدم دردمندی اش هم در ما شکل نگرفته است...

ادامه مطلب

*************************************************

گذری بر شیوه حکومت داری امیر مومنان علی(ع)

 

شهادت امیرالمومنین علی (ع) تسلیت باد

وبلاگ"جلبک ستیز"نوشت:

کسی که اهل سازش و کوتاه آمدن برای تصاحب یا تثبیت حکومت خود نیست فهم سیاسی پایینی دارد. حتی چنین فردی صلاحیت لازم برای تصدی امر حکومت را دارا نیست. حاکم باید اهل معامله باشد، باید بتواند در صحنه تهدیدات، نمایشی خوب را کارگردانی کند و یادش باشد اینها نمایش‌اند و قرار نیست مواضع واقعی آشکارا بیان شود.

هرچند این نگاه، نگاه رایج سیاست‌مداران دنیا است اما امام علی علیه السلام در رفتار خود نشان داد که از این روش استفاده نمی‌کند. سیره‌ی ایشان بیانگر این واقعیت است که امیرالمۆمنین علیه السلام مواضع خود را صریح بیان کرده، برای تحکیم قدرت خود از اصولش کوتاه نیامده است. ماجرای شورای شش نفره خلافت، اتمام حجت امام با مردم قبل از بیعتشان با ایشان و رد نصیحت برخی سیاسیون در سازش ابتدایی با معاویه، سه نمونه آشکار است که میزان اهمیت این اصل را نشان می‌دهد.

ادامه مطلب

************************************************

فلسطین قوی تر و رژیم صهیونیستی ضعیف تر

 

وبلاگ"پاسداران"نوشت:

موشکهای مقاومت به خوبی در اهداف می نشینند. ضربات وارده بر پیکر اقتصاد و امنیت رژیم بچه کش، بسیار کاری و عمیق است. پس از سالها از ابتدای این رژیم، صهیونیستها ده روز در پناهگاه ماندند. امواج عصبیت جهانی علیه اسرائیل، با گذشته قابل مقایسه نیست. امروز یهودیان زیادی در جهان مستقیما و صریحا علیه اسرائیل و به نفع فلسطین شعار می دهند. تفوق هوایی و توپخانه ای رژیم صهیونیستی به چالش کشیده شده.

اما برگردیم به گذشته.

فلسطین در گذشته ضعیف تر و رژیم صهیونیستی قوی تر بود و هرچه جلوتر آمدیم، فلسطین قوی تر و رژیم صهیونیستی ضعیف تر شد. چرا باید رژیم صهیونیستی از مزیت نظامی خود که همانا اقدام توپخانه ای و هوایی بود، ناچار به دست زدن به گام آخر خود یعنی ورود به اقدام زمینی شود که مزیت اصلی او در نبرد با گروههای چریکی چون حزب الله و حماس نیست؟

ادامه مطلب

*************************************************

درد و دلی با حضرت حق

 

وبلاگ"پرستوی مهاجر"نوشت:

خدایا ما در این دنیا چه کاره ایم. 

خدایا چرا این دنیا اینقدر پرده های غفلتش زیاد هست. از هر دامی فرار می کنی، جلوتر یک دامی پهن شده است. خدایا رسیدن به تو هم سخت هست هم راحت. راحت در اینکه فقط باید به واجبات عمل کنیم و از حرام ها خودمان را منع کنیم. این راحت. یک راه بیشتر نیست. ولی خدایا همین خودش خیلی سخته، یه چیزهایی واضح هست، ولی خدایا چه چیزها که مشخص نیست. 

خدایا کل عمرمون ،از صبح تا شب بدویم، اگر اخلاص نبوده باشه باخته ایم. خدایا خب سخته. این همه بی خوابی، پرکاری و ... آخرش هم هیچی. 

خدایا در ذاتت که توان و اجازه فکر نداریم ،در بندگی ات هم نمی توانیم فکر کنیم، خدایا ایراد از ما است یا واقعا بندگی سخت است.

ادامه مطلب

*************************************************

یـک مـیـوه ممنوعه، با طعمـی دل فریـب

 

chadoriha-ir-35

وبلاگ"چادری ها"نوشت:

پگـآهے ؛
یـک مـیـوه ممنوعهـ ، با طعمـ ِ دل فریـب ِ ” دلت باید پـآک بـآشد” ۱ ؛
مےتوآنـد ؛آغــازِ سقوط بـــآشد ؛
از آغوش ِ امـن ِ خــدآ ُ دور شُدن از ردِّ نگـآهش. .

..وَ یَقُولُونَ نُؤْمِنُ بِبَعْضٍ وَ نَکْفُرُ بِبَعْضٍ وَ یُریدُونَ أَنْ یَتَّخِذُوا بَیْنَ ذلِکَ سَبیلاً
…و مے گویند: ما به برخے ایمان می آوریم و به برخی کفر می ورزیم ، و مے خواهند میان آنها راهے پیش گیرند.
۱. امـآمـ علے ع : ایمان به قلـب ، به زبان و به عمل است.

اگر فقط دل پاک کافے بود، فقط مے‌گفت:
«آمنـــوا»

اینکه کنار «آمنـــوا» گفته:«آمَنُـــوا وَ عَمِلُوالصَّالِحـــات»
یعنی هم دلت پاک باشد،هم کارت.

 

ادامه مطلب

*************************************************

بوی گناه ...

 

وبلاگ"افسران جوان جنگ نرم"نوشت:

کسی که سیر خورده ، دیگربوی سیر را نَه از خود و نَه از دیگران، احساس نمی‌کند.

کسانی بوی این سیر را احساس خواهند کرد که سیر نخورده باشند.

ادامه مطلب

http://dana.ir/115355
ارسال نظر
نظرات