شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 11:57 منتشر شده در مورخ: 1396/05/01 شناسه خبر: 1155223
انتقاد امام جمعه فریمان از تصمیم مسئولان برای اجرای کنسرت
امام جمعه فریمان با انتقاد از تصمیم مسئولان برای اجرای کنسرت در این شهرستان اظهارکرد: مسئولان به جای دغدغه کنسرت به فکر بیکاری جوانان باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام محمدحسین ایزدی یزدان‌آباد در گفتگو با خبرفریمان با انتقاد از مسئولان اجرایی استان و شهرستان اظهارکرد: چرا مسئولان به جای حل مشکلات معیشتی مردم به فکر برگزاری کنسرت در فریمان هستند؟!.

 

امام جمعه شهرستان فریمان با بیان اینکه کنسرت را در مشهد به خاطر حفظ حرمت امام رضا(ع) در طرقبه که شهر شهید پرور است و در گلبهار که مردمش غیرتمند هستند برگزار نمی‌کنند، افزود: آقایان به این فکر هستند که در فریمان کنسرت برگزار کنند و این شهر شهیدپرور را به بهانه اینکه فریمان به معنای آزادی است، حیات خلوت خود قراردهند، اما باید بدانند که فریمان، فرّ ایمان است.

 

حجت الاسلام ایزدی تاکید کرد: همه مسئولان بدانند که مردم متدین فریمان بیش از 300 شهید و صدها جانباز و ایثارگر تقدیم انقلاب اسلامی کرده‌اند و اجازه نخواهند داد به بهانه‌های واهی مراسم لهو لعب و خارج از شئونات اسلامی در این شهر برگزارشود.

 

امام جمعه فریمان با یادآوری برگزاری کنسرت خرداد93 در فریمان گفت: در آن زمان اتفاقات بدی رخ داد ، پس چرا مومن از یک سوراخ دوبار گزیده شود؟!.

 

وی خاطرنشان کرد: مسئولان بهتر است به جای دغدغه کنسرت به فکر بیکاری جوانان و رفع موانع ازدواج آنان باشند و مشکلات اقتصادی جامعه را حل کنند.

 

شایان ذکر است ، کنسرت گروه سون، 29 و30 خرداد 1393 در سالن کارخانه قند فریمان برگزارشد و نارضایتی شدید مردم و خانواده معظم شاهد و ایثارگر را در پی داشت.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1155223
ارسال نظر
نظرات
فریمان
1396/05/03 - 10:31
پاسخ
خسته نباشید این متن مربوط به سخنرانی در خطبه نماز جمعه بود و نه مصاحبه اختصاصی
rateup 1
ratedown 0
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی