شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کهکیلویه و بویراحمد
ساعت: 23:46 منتشر شده در مورخ: 1396/05/02 شناسه خبر: 1155785
سونامی تاریخی بیکاری و معضل پارتی‌بازی درگچساران+(فیلم)
پارتی بازی در امر اشتغال جوانان یکی از مشکلات قابل توجه درشرکت ها ،ادارات و نهاد‌های گچساران محسوب می‌شودکه متاسفانه عده‌ای با تمسک به آن، اهداف و مقاصد خود را بدون رعایت ضوابط و قوانین حاکم، پیش می‌برند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری تحلیلی آفتاب جنوب،پارتی بازی یکی از مشکلاتی است که اگر ابتدا به ساکن از آن به عنوان فساد یاد نکنیم،قطعا می توان عنوان معضل را به آن اطلاق کرد،معضلی که در صورت تشدید آن می تواند به عاملی تاثیر گذار در زمینه سازی بیکاری بسیاری از جوانان  تبدیل شود.

در گفت و گویی که با چند تن از جوانان گچسارانی در این خصوص داشتیم براین نکات تاکید می کنند و می‌گویند: این روزها کار پیدا کردن سخت است و کار پیدا کردن هم بیشتر به داشتن پارتی خوب بستگی دارد تا به تجربه، مهارت ،تخصص و تحصیلات عالیه.

آنهامعتقدند که در گچساران شرایط دستیابی به همان فرصت‌های اندک شغلی ناعادلانه است؛ بنابراین ممکن است شما در عین شایستگی هرگز به شغل مناسبی نرسید و در سوی دیگر برخی بتوانند با شایستگی کمتر به مشاغل عالی دست یابند و این درحالی است که بسیاری از اقشارضعیف نیز دراین موضوعات اصلادیده نمی شوند.

گچساران
http://dana.ir/1155785
ارسال نظر
نظرات
بهلول
1396/05/03 - 12:51
پاسخ
بلی!
rateup 0
ratedown 0
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0490 sec