شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 12:28 منتشر شده در مورخ: 1396/05/11 شناسه خبر: 1162470
فرماندار شهرستان کبودراهنگ:
۷۰ میلیارد تومان برای طرح های ناتمام کبودراهنگ نیاز است
فرماندار شهرستان کبودراهنگ گفت:بیش از 46طرح نیمه تمام در کبودراهنگ وجود دارد که این طرح ها با اعتباری 70میلیارد تومانی تکمیل می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا ،احسان قنبری فرماندار شهرستان کبودراهنگ در گفتگو با خبر نگار کورنگ ، اظهارداشت:بیش از 46طرح نیمه تمام در حوزه های بهداشت و درمان،مکان های ورزشی،راه و شهرسازی،مجتمع های اداری و.. در کبودراهنگ وجود دارد که این طرح ها با اعتباری 70میلیارد تومانی تکمیل می شود.

قنبری افزود:اعتبار سال جاری از هجده و نیم میلیارد تومان به 39میلیارد تومان افزایش داشته است.

وی اضافه کرد: بخش عظیمی از  طرح های نیمه تمام این شهرستان در حوزه بهداشت و درمان می باشد که امیدواریم ان شاءالله به زودی با تخصیص اعتبار،ساخت و بهره برداری از 9خانه بهداشت،11مرکز جامع سلامت و هفت سوئیت اقامتی پزشکان به پایان برسد.

فرماندار کبودراهنگ با اشاره به مهم ترین طرح این شهرستان تصریح کرد:طرح چهاربانده کردن کبودراهنگ به قیدار از مهم ترین طرح های در دست اجرا در این شهرستان می باشد که عملیات اجرایی آن از سال 89 آغاز و تا به اکنون 67درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی خاطر نشان کرد:برای تکمیل طرح چهاربانده کردن کبودراهنگ به قیدار اعتباری بالغ بر 29میلیارد تومان نیاز می باشد.

احسان قنبری در پایان با اشاره به طرح نیاز مبرم بانوان به ورزش خاطر نشان کرد:مجتمع ورزشی بانوان کبودراهنگ با پیشرفت 75درصدی برای تکمیل تنها 1میلیارد تومان هزینه نیاز دارد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1162470
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 6/8153 sec