شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 14:31 منتشر شده در مورخ: 1396/05/18 شناسه خبر: 1167510
رئیس شورای شهر بیرجند:
موفق ترین شورای شهر بیرجند دوره اول شورا بوده است/ 21 مرداد ماه آغاز به کار شورای شهر جدید
رئیس شورای شهر بیرجند گفت: من دوره اول شورای شهر بیرجند را موفق می‌دانم و من به خودم در شورای چهارم نمره قابل قبولی نمی‌دهم چرا که اگر نمره قبولی می‌گرفتم در این دوره رای آورده و از اعضای اصلی بودم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا زنگوئی، رئیس شورای شهر بیرجند، در گفتگو با خاورستان، اظهار کرد: شورای شهر چهارم روزهای پایانی خود را پشت سر می‌گذارد و بر اساس شنیده ها طی روزهای آینده و یا  تا پایان ماه کار شورای چهارم پایان می‌پذیرد.

 

وی افزود: به نظر من مهمترین بحث در زمینه شهرداری جذب اعتبار پایدار برای برطرف کردن مشکلات شهر است.

 

رئیس شورای شهر بیرجند بیان کرد: اعضای جدیدی که برای شورای پنجم انتخاب شده اند همه سابقه مدیریتی داشته و برخی افراد هم تجربه عضو شورا بودن را قبلا داشته اند و همه افرادی با تجربه و توانا هستند که اگر از تجربیات خود استفاده کنند شورای پنجم شورای موفقی خواهد بود.

 

زنگوئی گفت: با توجه به اینکه من درشورای پنجم عضو اصلی نیستم و از اعضای علی البدل خواهم بود اگر جایی همکاران دیدند که من بتوانم کاری انجام دهم در خدمت خواهم بود و کوتاهی نمی‌کنم.

 

وی با بیان اینکه شورای چهارم 11 عضو داشته است، عنوان کرد: افزایش چهار نفری اعضا در شورای چهارم نسبت به شوراهای دورهای قبل و افزایش فکر و نظربیشتر طبیعتا  پویا یی شورا بیشتر می‌کند.

 

رئیس شورای شهر بیرجند خاطر نشان کرد: اعضای شورا در دوره چهارم که من یکی از اعضای شورا بودم با هم همکاری و هم فکری داشتند و در برخی موضوعات اختلاف نظراتی بود که گاها برخی موضوعات و مشکلات شهر دیرتر اجرا می‌شد و این نشان دهنده توانمند بودن اعضا نبوده و همه کارهای که در سطح شهر انجام می‌شود به واسطه تلاش و زحمات اعضای شورا بوده است.

 

زنگوئی اظهار کرد: به نظر من خیلی از مسائل ریز و حاشیه ای که در شورا مطرح می‌شود را نباید بزرگ کرد و به سطح جامعه برد چونکه درست نیست که متاسفانه در شورای چهارم شاهد این گونه مسائل بودیم.

 

وی بیان کرد: در شورای چهارم برخی از اعضا خیلی از مباحث را خیلی حاد جلوه می‌دادند و به بستر جامعه کشیده شد و به نظر من این یکی از تفاوت های شورای چهارم با شوراهای قبل بود در صورتی که خیلی از اختلافات در دوره های قبل شورا هم بوده  و مشکلات را اعضای شورا بین همدیگر در شورا حل می‌کردند.

 

رئیس شورای شهر بیرجند عنوان کرد: من دوره اول شورای شهر بیرجند را موفق می‌دانم و موفق ترین فرد به نظر من مرحوم مهندس امینی بود و من به خودم در شورای چهارم نمره قابل قبولی نمی‌دهم چرا که اگر نمره قبولی می‌گرفتم در این دوره رای آورده و از اعضای اصلی بودم.

 

زنگوئی در پایان برای همه اعضای شورای جدید آرزوی موفقیت و سربلندی کرد و از همه همشهریان به خاطر اینکه اگر احیانا کوتاهی در انجام امورات بوده که قطعا عمدی نبوده عذر خواهی کرد و ازهمه مردم حلالیت خواست همچنین همه کسانی که در حقش بدی کردند را به خدا سپرد و گفت هچ چیز پیش خدا گم نخواهد شد.

 

وی گفت: 21 مرداد ماه، آخرین روز شورای شهر قبلی و آغاز شورای شهر جدید است.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1167510
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی