شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 16:18 منتشر شده در مورخ: 1396/05/18 شناسه خبر: 1167610
جانشین فرمانده سپاه درمیان:
امر به معروف و نهی از منکر وعده الهی است
جانشین فرماندهی ناحیه سپاه شهرستان درمیان گفت:دشمن امروز از جنگ نظامی دل بریده و برایش کاربردی ندارد و در زمینه فرهنگی کار می‌کند، دشمن با هدف گرفتن فرهنگ پیش می‌رود .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از وحدت درمیان، سروان پاسدار محمد فاطمی نسب، جانشین فرماندهی ناحیه سپاه شهرستان درمیان، عصر روز گذشته در نشست فصلی فرماندهان و دبیران امر به معروف و نهی از منکر پایگاه های  مقاومت بسیج روستاهای بخش مرکزی و گزیک شهرستان درمیان اظهار کرد: امر به معروف و نهی از منکر وعده الهی است.

 

وی افزود: اگر امر به معروف و نهی از منکر در جامعه تعطیل شود دچار عذاب الهی خواهیم شد.

 

جانشین فرماندهی ناحیه سپاه شهرستان بیان کرد: همین خشکسالی، اعتیاد، طلاق و سایر مشکلاتی که در شهر و روستاها مردم دچارش هستند عذاب است.

 

فاطمی نسب تصریح کرد: عذاب وقتی نازل شد همه را با هم از بین می‌برد و به خوب و بد نگاه نمی‌کند.

 

وی با بیان اینکه باید در زمینه منکرات موضع داشته وعملیاتی وارد شویم، اذعان کرد: الان روز به روز آمار طلاق، اعتیاد، فرار از خانه و سایر مشکلات در روستاها و شهرها زیاد می‌شود و نباید نسبت به این مسائل بی تفاوت بود.

 

جانشین فرماندهی ناحیه سپاه شهرستان گفت: دشمن امروز از جنگ نظامی دل بریده و برایش کاربردی ندارد و در زمینه فرهنگی کار می‌کند، دشمن با هدف گرفتن فرهنگ پیش می‌رود از طریق ماهواره، اعتیاد، طلاق، تغذیه انسانها که از طریق تراریخته ها و مواد شمیایی باعث ضعیف شدن و منقرض شدن خود به خود نسل ما خواهد شد.

 

فاطمی نسب اذعان کرد: جنگ نظامی هم محتمل است و باید ما در زمینه نظامی مجهز و آماده باشیم اما الان باید بیش از پیش در زمینه مسائل فرهنگی باید هوشیار بود.

 

وی با اشاره به اینکه پایگاه های مقاومت بسیج در روستاها باید برای طلاق ، اعتیاد و سایر مشکلات روستای محل زندگیشان برنامه داشته باشند،تاکید کرد:ما برای اینکه در سطح شهرستان و استان پیشرفت داشته باشیم باید خودمان به فکر بوده و کار کنیم؛ کسی برای ما کاری نخواهد کرد.

 

جانشین فرماندهی ناحیه سپاه شهرستان در پایان به آیه ای 11 سوره رعد اشاره کرد و گفت: خداوند در قرآن به مردم گفته است که ما سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی‌دهیم مگر آنکه خودشان بخواهند که تغییر دهند و از این آیه مشخص است که تغییر سرنوشت هر کس چه خوب و چه بد به دست خودش است.

 

فاطمی نسب بیان کرد: با ترویج امر به معروف و نهی از منکرجامعه سالمی خواهیم داشت.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1167610
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی