شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 16:24 منتشر شده در مورخ: 1396/05/18 شناسه خبر: 1167622
حضور ۱۰۰ نفره نیروهای بسیجی طبس در اردوهای جهادی
مسئول بسیج دانشجویی شهرستان طبس از برگزاری اردوهای جهادی ۱۰ روزه در منطقه دهستان منتظریه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مسئول بسیج دانشجویی شهرستان طبس در گفتگو با طبس نیوز، از برگزاری اردوهای جهادی ۱۰ روزه در منطقه دهستان منتظریه خبر داد.

محمدعلی یعقوبی افزود: این دوره از اردوهای جهادی بیش از ۱۰۰ نیرو از بسیج دانش آموزی، خواهران و دانشجویی که پایه ثابت هستند، حضور دارند.

وی با اشاره به فعالیت های عمرانی، فرهنگی و آموزشی گفت: از جمله فعالیت های عمرانی ما زیباسازی منزل یکی از محرومین روستای بهشت آباد، دیوار کشی مدرسه دهشور، کاشی کاری رختکن ورزشگاه روستای تشکانان، کاشی کاری منزل نیازمند در روستای مهدی آباد، رنگ آمیزی مدارس، دیوار نویسی و دیوار نقاشی مدارس دهستان است.

مسئول بسیج دانشجویی طبس ادامه داد: برگزاری کلاس های آموزشی مشاغل خانگی، آموزش خانواده، آرایشگری، خیاطی، کاردستی، کار با کودک و کامپیوتر از فعالیت های فرهنگی و آموزشی است.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان طبس خاطرنشان کرد: شب گذشته محفل انس با قرآن با حضور سرهنگ قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضای خراسان جنوبی و فرمانده سپاه ناحیه طبس، مسئول بسیج اقشار خراسان جنوبی و مسئول بسیج سازندگی سپاه طبس در محل برگزاری اردوی جهادی برگزار شد.

وی تصریح کرد: یادواره شهدا از برنامه های اردوی جهادی است که تا پایان هفته در روستای بهشت آباد برگزار خواهد شد.

یعقوبی از حمایت برخی مسئولین شهرستان تشکر کرد و گفت: از فرمانداری ویژه و ریاست اداره اوقاف و امور خیریه و روسای داشگاه های آزاد، پیام نور و امام علی(ع) به دلیل حمایت های مالی و اعتباراتی که تخصیص دادند تشکر میکنیم.

وی با انتقاد از عدم همکاری دهیاران گفت: انتظار از سایر مسئولین به ویژه دهیاران این منطقه این است که از اردوهای جهادی حمایت و پشتیبانی کنند که متاسفانه علیرغم درخواست های مکرر توجهی به آن نشده است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1167622
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی