شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 10:25 منتشر شده در مورخ: 1396/05/22 شناسه خبر: 1169008
رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور:
نمایندگان مجلس در انتخاب وزرا مصلحت اندیشی را کنار بگذارند
رئیس سازمان بسیج طلاب گفت: نمایندگان باید مصلحت اندیشی را برای همکاری با دولت کنار بگذارند زیرا اگر انتخاب نادرستی داشته باشند در آینده مردم آن ها را قضاوت خواهند کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام عبدالعلی گواهی در گفتگو با صبح توس؛ ضمن اشاره به ویژگی‌های وزرای دولت آینده، اظهار کرد: برای انتخاب کوچک‌ترین موضوع و حتی ضعیف‌ترین مدیر در یک بخش جزئی معیارهایی برای انتخاب او وجود دارد که بتواند ویژگی‌های فکری و عملی آن را داشته باشد.

وی افزود: افرادی که قرار است زمام اجرایی کشور به دست آن‌ها بیفتد انتظار می‌رود که مدیر انقلابی، متدین، کارآمد و تابعیت جدی نسبت به مواضع نظام داشته باشند.

رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون با بیان اینکه اگر یک مدیر در نظام جمهوری اسلامی چنین ویژگی را داشته باشد، عنوان کرد: این وزیر قطعاً مدیر موفقی خواهد بود اما اگر خدای‌نکرده انقلابی و مردمی نباشد  نمی‌تواند در جهت اقدام معیشت مردم رفع مشکلات آن‌ها برآید.

وی ادامه داد: امروز بزرگ‌ترین مشکل اجتماعی ما مشکل معیشت مردم، مسکن و اشتغال جوانان است، یعنی معیارهایی که آقای رئیس‌جمهور باید در آن‌ها حساسیت به خرج دهد زیرا اگر غیرازاین باشد قطعاً کشور در آینده دچار مشکلات اساسی خواهد شد.

حجت‌الاسلام گواهی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که می‌فرمایند «گاهی یک انتخاب غلط 40 سال نظام را به عقب بر می‌گرداند»، گفت: اگر اشتباهی در مدیران سطح بالای دولت رخ بدهد قطعاً رئیس‌جمهور ضرر خواهند کرد زیرا امروز مردم از وعده‌های انتخاباتی ایشان متوقع‌اند تا به آن‌ها عمل کنند.

وی با تأکید بر اینکه اگر در هر وزارتخانه‌ای مدیر لایق قرار بگیرد، می‌تواند در جهت رفع مشکلات مرتبط با خودش اقدام کند،بیان کرد: این فعالیت کار سختی نیست زیرا این سیاست‌ها توسط مقام معظم رهبری ابلاغ‌شده است و تنها برای پیش برد اهداف به یک مجری قوی نیاز داریم که منابع را مدیریت و باروحیه جهادی توفیقات روزافزون کسب کند.

رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون ضمن توصیه به نمایندگان مجلس شورای اسلامی در هنگام رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی، تأکید کرد: نمایندگان باید مصلحت‌اندیشی به جهت همکاری با دولت را کنار بگذارند زیرا اگر انتخاب نادرستی داشته باشند در آینده مردم روی آن‌ها قضاوت خواهند کرد و علت انتخاب یک وزیر بی‌کفایت را از آن‌ها مطالبه می‌کنند.

وی تصریح کرد: هرچه دولت انقلابی‌تر، کارآمدتر، جهادی‌تر و مردمی‌تر باشد به نفع مجلس و نمایندگان آن‌ها خواهد بود و در انتخاب مجدد نمایندگان مجلس تأثیرگذار خواهد بود لذا نمایندگان باید بررسی کنند که اگر مدیر مذکور توانایی مدیریت مشکلات یک کشور را دارد او را انتخاب کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1169008
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0299 sec