شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان جنوبی
ساعت: 14:23 منتشر شده در مورخ: 1396/05/21 شناسه خبر: 1169018
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد
گلایه از دولت یازدهم به خاطر کم کاری ها در حوزه نهبندان و سربیشه
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی از دولت یازدهم به خاطر کم کاری ها در حوزه نهبندان و سربیشه گلایه داریم، یادآورشد: آبرسانی به روستاها و منطقه باید صورت بگیرد که متاسفانه این بی آبی سبب مهاجرت می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نظر افضلی، نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با  خاورستان، ضمن بیان اینکه جاده‌های دوبانده درخوری در استان نداریم؛ گفت: توجهی به وضعیت ماهیرود تا حدی صورت گرفته است اما نیاز مشکلات این مرز به طور کامل مرتفع گردد.

 

وی افزود: در راه روستایی مشکلات بسیاری وجود دارد که نیاز است مسئولان به آن توجه کنند.

 

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: برای گازرسانی به نهبندان لوله گذاری شروع نشده است؛ گازرسانی روستاها هنوز به پایان نرسیده است.

 

افضلی خاطرنشان کرد: برای آبرسانی جدیدا مشکلاتی داریم که 300 میلیارد تومان نیاز است که مشکل آبرسانی حل شود و در این زمینه به دنبال احیای قنوات هستیم.

 

وی ضمن تاکید بر اینکه از دولت یازدهم به خاطر کم کاری ها در حوزه نهبندان و سربیشه گلایه داریم، یادآورشد: آبرسانی به روستاها و منطقه باید صورت بگیرد که متاسفانه این بی آبی سبب مهاجرت می شود.

 

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که بیکاری درد همه مردم است، گفت: جبران بیکاری، اجرا و تحقق اقتصاد مقاومتی است وباید در این زمینه واحدهای صنعتی و تولیدی گسترش یابد؛ صنایعی که نیاز به آب ندارند از جمله صنایع دستی و زنجیره ها تکمیلی از تولید تا فروش باید احیا شوند.

 

افضلی بیان کرد: اقتصاد مقاومتی دو طرفه است؛ دولت باید بستر را فراهم کند و مردم باید تلاش کنند که آنها تاکنون وظیفه خود را در این زمینه به خوبی انجام داده اند.

 

وی گفت: باید در روستاها، اقداماتی در جهت اشتغال‌زایی صورت بگیرد و 1.5 میلیارد تومانی که قرار است در صندوق های تعاونی روستاها هزینه شود بانک های عامل سهم خود را برای اشتغال زایی روستایی هزینه کنند؛ 10 هزار میلیارد تومان این صندوق به سمت اشتغال زایی هدایت شوند که امیدواریم هدایت این سود را مسئولان به خوبی انجام دهند تا برون دادی در این مسیر صورت بگیرد.

 

وی خاطرنشان کرد: به خاطر اینکه در استان محروم زندگی می کنیم باید همه مسئولان از جمله استاندارو نمایندگان تلاش کنند تا سهم استان در این زمینه گرفته شود.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1169018
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی