شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 16:06 منتشر شده در مورخ: 1396/05/21 شناسه خبر: 1169126
همسر شهید تهرانی مقدم:
موشک های ایران، اقتدار اسلام را در دنیا نشان داد
خانم کاظمی، همسر شهید تهرانی مقدم در گفتگو با ائل، گفت: موشک های ایران، اقتدار اسلام را در دنیا نمایش داده و نگاه همه کشورها به ایران، یک نظام عزتمند است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ خانم حیدری، همسر شهید تهرانی مقدم در حاشیه سفر خود به تبریز و دیدار با نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار ائل ، ضمن اشاره به ویژگی های بارز شهید حسن تهرانی مقدم، گفت: بین خصلت های بزرگ حاج حسن ولایتمداری، سرآمد تمام صفات ایشان بود.

وی اهمیت به نماز اول وقت را از ویژگی های همیشگی شهید تهرانی مقدم برشمرد و افزود: ایشان تحت هیچ شرایطی نماز اول وقت را ترک نمی کردند و روح بزرگش با نماز و ولایت گره خورده بود.

همسر شهید تهرانی مقدم تصریح کرد: همه این صفات بارز از شهید تهرانی مقدم انسانی می سازد که اسراییل را هدف نابودی قرار می دهد.

وی با بیان اینکه همه مشکلات و گرفتاری های جهان اسلام از جمله در یمن توسط دشمنان شکل گرفته؛ تاکید کرد: موشک های ایران، اقتدار اسلام را در دنیا نمایش داده و نگاه همه کشورها به ایران، یک نظام عزتمند است.

کتاب "خط مقدم" مورد تایید و تاکید خانواده شهید می باشد

همسر شهید تهرانی مقدم ادامه داد: مظلومین عالم دست یاری به سوی جمهوری اسلامی دراز کردند و از کشور مقتدر ایران می خواهند تا آنها را از گرفتاری نجات داده و برابر دشمنان یاری کنند.

کاظمی ضمن اشاره به کتاب "خط مقدم" نوشته فائزه غفاری(نویسنده تبریزی)، تصریح کرد: این کتاب مورد تایید و تاکید خانواده شهید تهرانی مقدم در خصوص زندگی این شهید می باشد و به همه توصیه می کنم آن را مطالعه کنند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1169126
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی