شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 19:22 منتشر شده در مورخ: 1396/05/21 شناسه خبر: 1169233
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از افزایش شمار کشته شدگان در حادثه سیل در شمال شرق کشور خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اسماعیل نجار، رئیس سازمان مدیریت بحران کشور در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: تاکنون ۱۱ تن از هموطنان ما در حادثه سیلاب و طوفان کشته شدند که ۸ تن در استان خراسان رضوی، یک تن در استان خراسان شمالی و ۲ تن دیگر در استان گلستان جان باختند که یکی از کشته شدگان استان گلستان به خاطر طوفان بوده است.


وی با اشاره به مواجه شدن خودرویی با سیلاب در استان خراسان شمالی، افزود: با حضور به موقع مردم و عوامل امدادی ۳ سرنشین خودرو نجات یافتند و به بیمارستان منتقل شدند، اما یکی از سرنشینان در این حادثه جان خود را از دست داد.

نجار بیان کرد: مسافران بسیاری علی رغم توجه به هشدارها در روز جمعه در استان خراسان رضوی به تفرجگاه‌ها به ویژه درگز سفر کردند.

به گفته رئیس سازمان مدیریت بحران کشور تاکنون ۱۱۴ خودرو در سیلاب شمال شرق کشور خسارت دیدند.

 
وی با بیان اینکه آمار دقیق مفقودان حادثه سیل مشخص نیست، افزود: بیشتر مفقودان حادثه سیل مسافر بودند و اهل منطقه سیل زده نبودند.


رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه تعداد شمار جان باختگان حادثه سیل افزایش می‌یابد، گفت:‌ هنور میزان خسارت‌های ناشی از سیل و طوفان مشخص نشده و گروه‌های ارزیاب به زودی میزان خسارت‌های وارد شده را تعیین می‌کنند.

http://dana.ir/1169233
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی