شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: ورزشی
ساعت: 21:13 منتشر شده در مورخ: 1396/05/21 شناسه خبر: 1169294
جام ریاست فدراسیون جهانی - ازبکستان
سجاد مردانی با شکست در راند طلایی برابر نماینده کره جنوبی به مدال برنز وزن ۸۷+ کیلوگرم جام ریاست فدراسیون جهانی در آسیا دست یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ایسنا، نخستین دوره مسابقات تکواندوی جام ریاست فدراسیون جهانی در منطقه آسیا (G۲) در رده سنی جوانان و بزرگسالان از بیست و یکم مرداد ماه در سالن یونیورسال شهر تاشکند با رقابت‌های اوزان ۸۰-، ۸۷- و ۸۷+ کیلوگرم گروه مردان و اوزان ۴۶-، ۴۹-، ۵۳-، ۵۷-، ۶۷-، ۷۳- و ۷۳+ کیلوگرم گروه زنان آغاز شده و پس از دو روز به پایان می رسد.  

امروز( شنبه) در آغاز رقابت ها سجاد مردانی نماینده وزن ۸۷+ کیلوگرم ایران پس از استراحت در دور نخست در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف سایدولیم نومانوف از ازبکستان رفت و موفق شد ۱۰ بر ۳ به برتری دست یابد و به جمع چهار نفر برتر راه یابد.
مردانی در مرحله نیمه نهایی و برای صعود به فینال برابر یو مین با از کره جنوبی که در کارنامه اش قهرمانی نوجوانان آسیا در سال ۲۰۱۵ را دارد قرار گرفت و در پایان با وجود تلاش های بسیار در راند طلایی برابر حریف شکست خورد و به مدال برنز این رقابت ها دست یافت
هدایت تیم ملی تکواندوی ایران برعهده مهدی بی باک به عنوان سرمربی و علیرضا نصرآزادانی و هادی افشار به عنوان مربی است.
در مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی در منطقه آسیا(G۲)،  به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۲۰، ۱۲ و ۷.۲۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می گیرد.
انتهای پیام

http://dana.ir/1169294
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0371 sec