شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 20:44 منتشر شده در مورخ: 1396/05/22 شناسه خبر: 1169862
مدیر حوزه علمیه استان تهران:
دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه نیازمند اتحاد هستند/ «هسته مقاومت» در ایران تشکیل شود
مدیر حوزه علمیه استان تهران گفت: امروز دانشگاه و حوزه از هر زمانی بیش تر به اتحاد نیاز دارند و فرزندان انقلاب اجازه نمی‌دهند ایادی آمریکا در دانشگاه و حوزه نفوذ کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ حجت‌الاسلام محمدهادی رحیمی صادق، مدیر حوزه علمیه استان تهران صبح امروز در دوره تربیت و تعالی اساتید و نخبگان حوزه‌های علمیه استان تهران که در هتل محمد رسول‌الله(ص) مشهد مقدس برگزار شد، اظهار کرد: امروز یکی از ضروری‌ترین تشکل‌ها بسیج دانشجو و طلبه است.

 

وی خاطرنشان کرد: امروز دانشگاه و حوزه از هر محلی بیش‌تر به اتحاد نیاز دارند و فرزندان انقلاب اجازه نمی‌دهند ایادی آمریکا در آن دو محل نفوذ کنند.

 

مدیر حوزه علمیه استان تهران با بیان اینکه بسیجیان جهان اسلام در فکر ایجاد حکومت بزرگ اسلام باشند،  تصریح کرد: حوزه علمیه و دانشگاه باید چارچوب‌های اصیل اسلام ناب محمدی را در اختیار تمامی اعضای بسیج قرار دهند.

 

وی با تأکید بر اینکه بسیج تنها منحصر به ایران اسلامی نیست، اضافه کرد: باید هسته‌های مقاومت را در ایران ایجاد کرد و با تکیه‌بر آن در مقابل شرق و غرب ایستاد.

 

حجت‌الاسلام  رحیمی صادق افزود: بسیجی باید در وسط میدان باشد تا فضیلت‌های انقلاب زنده بماند ازاین‌رو در حوزه باید بسیج اساتید راه‌اندازی شود.

 

وی با بیان اینکه حوزه رسالتی جز تفکر بسیجی و بصیرت افزایی در حوزه ندارد، ابراز کرد: ما تفکر بسیجی و بسیج اساتید را باید با قوت در حوزه‌ها دنبال کنیم.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1169862
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی املاک موسوی2 نیشگون نیوز سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0341 sec