شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 20:44 منتشر شده در مورخ: 1396/05/22 شناسه خبر: 1169930
معاون فرمانداری خلیل آباد:
فرهنگ‌سازی استفاده از کالاهای داخلی ضروری است
معاون فرمانداری خلیل‌آباد با تأکید بر ضرورت فرهنگ‌سازی استفاده از کالاهای داخلی در سطح شهرستان، گفت: زمانی اقتصاد مقاومتی تحقق پیدا می‌کند که با کالای قاچاق به‌طورجدی مبارزه کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از یار خراسانی، سید مهدی عصمتی مقدم ظهر امروز در نشست کارگروه مبارزه با قاچاق کالا شهرستان خلیل‌آباد اظهار داشت: مبارزه با قاچاق باید درباره کالاهایی باشد که مجاز هستند ولی به‌صورت قاچاق وارد کشور می‌شود.

وی بابیان اینکه پوشاک، لوازم‌التحریر و... که تولیدات داخلی آن در شهرستان موجود است نباید به‌صورت قاچاق وارد شود، خاطرنشان کرد: حمایت از تولید داخلی و اشتغال باید مدنظر تمام دستگاه‌های عضو در کارگروه مبارزه با قاچاق کالا باشد.

معاون فرمانداری خلیل‌آباد ضمن تقدیر از نیروی انتظامی در کشف کالاهای قاچاق، تصریح کرد: هماهنگی بین دستگاه‌ها متولی امر برای نظارت بر ورود خروج کالاها و اجناس مجاز و غیرمجاز بسیار ضروری است.

وی بابیان اینکه فرهنگ‌سازی استفاده از کالاهای داخلی ضروری است، اذعان کرد: زمانی اقتصاد مقاومتی تحقق پیدا می‌کند که با کالای قاچاق به‌طورجدی مبارزه کنیم.

عصمتی با تأکید بر اینکه قاچاق کالا باعث ضعف در تولید داخلی و هرج‌ومرج در اقتصاد می‌شود، عنوان کرد: با توجه به اینکه در آستانه شروع سال تحصیلی قرار داریم باید نظارت ویژه‌ای بر روی لوازم‌التحریر صورت بگیرد.

وی در پایان تأکید کرد: اطلاع‌رسانی عمومی در سطح شهرستان برای استفاده از کالاهای داخلی به‌منظور تقویت و حمایت از تولید داخلی باید در دستور کار تمام دستگاه‌ها باشد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1169930
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی املاک موسوی2 نیشگون نیوز سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0265 sec