شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 10:38 منتشر شده در مورخ: 1396/06/09 شناسه خبر: 1182744
به مناسبت هفته دولت:
دیدار بسیجیان با فرماندار شهرستان کبودراهنگ
جمعی از بسیجیان حوزه بسیج ادارات شهرستان کبودراهنگ به همراه فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ به مناسبت هفته دولت با فرماندار این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کورنگ ،جمعی از بسیجیان حوزه بسیج ادارات و کارمندی شهرستان کبودراهنگ به همراه فرمانده سپاه این شهرستان به مناسبت هفته دولت با فرماندار این شهرستان دیدار کردند.

در ابتدای این برنامه ذیغمی معاون فرماندار کبودراهنگ به عنوان رئیس شورای بسیج ادارات شهرستان کبودراهنگ به ارائه گزارش در خصوص فعالیت های این شورا پرداخت و اظهارداشت:شورای بسیج ادارات شهرستان کبودراهنگ در طول سال با برگزاری مستمر جلسات شورای بسیج در مباحث مختلف سعی داشته همواره بازوی کمکی مدیران شهرستان در مباحث مختلف باشد.

در ادامه سرهنگ محمود بداغی فرمانده سپاه ناحیه کبودراهنگ ضمن تقدیر و تشکر از فرمانداری کبودراهنگ و بسیج ادارات و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت:شهرستان کبودراهنگ با کمک شما مسئولین محترم و فرماندهان محترم بسیج ادارات موفق به کسب رتبه برتر رده قشری در جشنواره مالک اشتر سپاه گردیده است.

وی ضمن قدردانی ازخدمات فرماندار کبودراهنگ به عنوان رئیس مجمع بسیج شهرستان کبودراهنگ ویژگی تبعیت کامل از ولایت در بسیج را به دور از هرگونه مسائل جناحی و خطی و سیاسی  دانست و گفت: نقطه قوت اقتدار ایران اسلامی همدلی و اتحاد بسیجی ها در مسائل نظام به درو از مسائل جناحی و خطی و سیاسی است و این اتحاد باعث شکست دشمنان شده است.

فرماندار شهرستان کبودراهنگ در ابتدای سخنان خود ضمن گرامیداشت هفته دولت و تسلیت به مناسبت شهادت امام محمد باقر و شهیدان رجایی و باهنر گفت:ریاست در رجایی و باهنر تاثیر گذار نبود بلکه رجایی و باهنر در ریاست تاثیر گذاشتند و اگر از این شهیدان امروز به نیکی یاد می شود به دلیل مشی ساده زیستی و مردمی بودن این شهیدان بوده است.

وی در ادامه با اشار ه به آغازبه کار دولت دوازدهم افزود:دیدار فرماندهان ارشد سپاه پاسداران با رئیس دولت دوازدهم آب سردی بر پیکر دشمنان نظام و تفرقه انگیزان جمهوری اسلامی بود.

قنبری با اشاره به نیاز سپاه و دولت به همدیگر برای پیشبرد اهداف خود اضافه داشت:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دولت تدبیر و امید برای پیشبرد اهد اف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به حمایت همدیگر نیاز دارند.

فرماندار کبودراهنگ تغییرات فرماندهی در سپاه استان همدان ر ا به فال نیک گرفت و تصریح کرد: ضمن قدردانی از خدمات سردار ابوحمزه در استان امیدوارم با حضور سردار مجیدی شاهد پیشرفت ها و اعتلای روز افزون برنامه های سپاه در استان باشیم .

وی با اشاره به تشکیل نهاد مقدس سپاه در آغازین روزهای انقلاب گفت:ماهیت این نهاد مقدس در جمهوری اسلامی حفاظت و دیانت از ارزش های نظام است و این نظام در روزهای سخت خود دست یاری به سمت سپاه دراز کرده است.

وی فعالیت های سپاه را جهت یاری نظام غیر قابل انکار دانست و بیان کرد:فعالیت های بسیج ان شالله تا انقلاب امام مهدی(عج) ادامه دارد و حسن نیت سربازان امام زمان در اعتلای پرچم مقدس جمهوری اسلامی برکسی پوشیده نیست.

وی در پایان با اشاره به نیاز بسیج به ایجاد هماهنگی بین نسل قدیم و نسل جدید گفت:باید در بسیج بستر ی فراهم شود تا تعامل و هماهنگی بین این دو نسل  راکه جزء سرمایه های نظام محسوب می شوند را حفظ کنیم.

 قنبری در پایان خاطر نشان کرد:شجره طیبه بسیج میدان جهادی  است که فعالیت های ما در این نهاد مقدس در دنیا و آخرت هدر نمی رود.

در پایان این مراسم فرمانده سپاه کبودراهنگ لوح سپاسی به فرماندار شهرستان به خاطر فعالیت های خود در بسیج اهدا نمود.

انتهای پیام/

  • 1515
  • 1515
http://dana.ir/1182744
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0522 sec