شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:02 منتشر شده در مورخ: 1396/06/14 شناسه خبر: 1186556
حجت الاسلام کرملو:
شهید محسن حججی نمونه بارز جوان انقلابی و ولایتمدار در جامعه است
امام جماعت مسجد شهر قهاوند گفت:شهید محسن حججی نمونه بارز جوان انقلابی و ولایتمدار در جامعه است که با شهادت خود نشان داد جوانان ایرانی نمی‌گذارند ولایت تنها باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام رضا کرملو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری جهادپرس،با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محسن حججی، اظهار کرد: اگر می خواهید در آزمایش های الهی پیروز و سربلند بمانید باید همیشه در حال مراقبه باشید به خصوص در آنچه که می بینید و می شنوید و قضاوت می کنید.

وی افزود : درعکس منتشر شده شهید حججی در مسیر شهادت که از جنایت داعشی ملعون مطلع بود نه تنها ذره ای عجز و شکست دیده نمی شود، بلکه صلابت و ایستادگی مثال زدنی بارز است که نشانه عشق به ائمه اطهارعلیهم السلام و ولایتمداری این جوان ایرانی است که باید سرمشق همگان شود

امام جماعت مسجد شهر قهاوند گفت: همسر این شهید والامقام نیز در متنی که منتشر کرد به صراحت گفت که شهادت شهید حججی نشان داد که مقام معظم رهبری تنها نیست و جوانان انقلابی همچنان پشتیبان رهبر معظم انقلاب هستند.

وی اظهار کرد: شهید محسن حججی نمونه بارز جوان انقلابی و ولایتمدار در جامعه است که با شهادت خود نشان داد جوانان ایرانی نمی‌گذارند ولایت تنها باشد.

حجت الاسلام کرملو گفت: پیام شهادت جانسوز محسن حججی به جامعه به‌ویژه جوانان ایستادگی، مجاهدت و مقاومت برابر دشمنان اسلام است و با ریخته شدن خون این شهید بیداری‌های زیادی در جهان رخ می‌دهد.

وی با بیان اینکه عزت مومن به بی نیازی از دنیا است توصیه کرد: ما نیامده ایم به هر قیمتی زندگی کنیم، آمده ایم که قیمتی زندگی کنیم.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1186556
ارسال نظر
نظرات