شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 05:33 منتشر شده در مورخ: 1396/06/22 شناسه خبر: 1191623
رئیس‌‌جمهور ترکیه؛
در مورد ادلب با ایران و روسیه هماهنگ هستیم/ همکاری با ایران و روسیه در سوریه ادامه خواهد داشت
به گفته رئیس جمهور ترکیه کشورش دربارۀ بحران سوریه با ایران و روسیه اختلاف نظر ندارد و برای حل و فصل بحران با این دو کشور همکاری بیشتری خواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از آناج، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد کشورش در خصوص سوریه با جمهوری اسلامی ایران و روسیه اختلاف نظری ندارد.

وی ابراز داشت: در حال حاضر روند امور در ادلب به نحوی پیش می‌‌‌رود که بر سر آن با روسیه توافق کرده بودیم، در دیدار با مقامات ایرانی نیز هیچ اختلافی وجود نداشت.

رئیس‌‌جمهور ترکیه از تلاش کشورش برای برگزاری بهتر نشست آستانه خبر داد و گفت: مذاکرات مفیدی در نشست آستانه انجام خواهد شد و گفت‌‌وگو ادامه خواهد یافت.

وی متذکر شد: ششمین دور مذاکرات آستانه در روزهای 14 و 15 سپتامبر در پایتخت قزاقستان برگزار خواهد شد، انتظار می‌‌رود طرف‌‌های مذاکره، علاوه بر موضوعات جاری بحران سوریه، دربارۀ حفظ ابنیه و آثار تاریخی ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو نیز گفت‌‌وگو کنند.

اردوغان در پایان اذعان داشت: دولت قزاقستان ضمن ابراز امیدواری دربارۀ نتایج نشست پیش رو، اعلام کرده است در این دور از مذاکرات مخالفان سوری نقش سازنده تری خواهند داشت.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1191623
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی