شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 11:08 منتشر شده در مورخ: 1396/06/22 شناسه خبر: 1191687
هزینه سفر به شهر جهانی یزد چقدر است؟
یزد را تنها با 250 هزار تومان می توان گشت/ یزد گردی در رده تورهای متوسط!
رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات سفر استان یزد گفت: هموطنان ما می‌توانند با هزینه حدود 250 هزار تومان از اماکن تاریخی یزد بازدید کرده و دو شب اقامت داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از یزدندا؛ با ثبت جهانی یزد توجه گردشگران داخلی و خارجی به این شهر تاریخی بیشتر می‌شود.

تاریخ دوستان و علاقه‌مندان سفر به یزد، وقتی می‌خواهند این شهر را به عنوان مقصد انتخاب کنند دغدغه هزینه‌های سفر به یزد شهر جهانی را دارند.

قطعا یکی از مهم ترین عواملی که در برنامه ریزی سفرهای هر کسی نقش دارد، پول است! این که کجا برویم، کجا اقامت کنیم و حتی سفرمان چند روزه باشد، جدا از هر عامل دیگری به میزان هزینه ها و البته بودجه ما بر می گردد.

رئیس انجمن صنفی دفاتر خدمات سفر استان یزد در گفتگو با خبرنگار یزدندا به علاقه‌مندان سفر به یزد مژده داد و گفت: یزد جزء تورهای متوسط محسوب می‌شوند و بسته به زمان و فصل سفر نوع هتل‌ها قیمت تورهای تغییر می‌کند اما هموطنان ما می‌توانند با هزینه حدود 250 هزار تومان از اماکن تاریخی یزد بازدید کرده و دو شب اقامت داشته باشند.

 

احمدرضا موحد اظهار کرد: تور 2 ساعته پیاده روی در بافت تاریخی 20 هزار تومان و هزینه تور یک روزه بازدید از بافت تاریخی و همچنین دیگر نقاط تاریخی یزد مانند دخمه، آتشکده و غیره همراه با ناهار 85 هزار تومان است.

وی افزود: هتل‌ها و اقامتگاه‌های یزد شامل هتل‌های سنتی و جدید، اقامتگاه‌های بوم گردی و سوییت‌ها متفارت است.

موحد اذعان کرد: اگر گردشگران خواهان تور کویر نوردی اطاف یزد نیز باشند هزینه‌ها تا حدودی بسته به نوع امکانات و مدت تور افزایش می‌بابد.

انتهای پیام/ز.ک

 

http://dana.ir/1191687
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0352 sec