شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 09:43 منتشر شده در مورخ: 1396/06/22 شناسه خبر: 1191982
اتحادیه تعاونی‌های خوراک دام، طیور و آبزیان کشور با ارسال نامه‌هایی به معاون اول رئیس جمهور و وزرای اقتصادی ، درباره حذف ارز مبادله ای واردات نهاده دامی کنجاله سویا و تاثیرات آن بر افزایش قیمت خوراک دام هشدار داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اتحادیه تعاونی‌های خوراک دام، طیور و آبزیان کشور با ارسال نامه‌هایی به معاون اول رئیس جمهور و وزرای اقتصادی ، درباره حذف ارز مبادله ای واردات نهاده دامی کنجاله سویا و تاثیرات آن بر افزایش قیمت خوراک دام هشدار داد.

 
مهدی مسعودی قائم مقام  اتحادیه تعاونی‌های خوراک دام، طیور و آبزیان کشور با ارسال نامه‌هایی به  جهانگیری معاون اول ریاست جهوری، نوبخت ریاست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، حجتی وزیر جهاد کشاورزی، شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت، ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رکنی معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور تولیدات دامی، عبداللهی رئیس اتاق تعاون ایران و شافعی ریاست اتاق بازرگانی ایران درباره تاثیرات حذف ارز مبادله‌ای واردات انواع کنجاله سویا و تاثیرات آن بر افزایش قیمت خوراک دام هشدار داد.  
 
در این نامه آمده است: به استحضار می‌رساند که بخش عمده‌ای از نهاده‌های دامی و مواد اولیه مصرفی در کارخانجات خوراک دام، طیور و آبزیان از طریق واردات تامین می‌شود. از آنجایی که حذف ارز مبادله‌ای در واردات انواع کنجاله‌ها و جایگزینی آن با ارز آزاد تاثیر قابل توجهی در قیمت تمام شده محصولات پروتئینی دارد، بدینوسیله ضمن مخالفت این تشکل ملی با پیشنهاد وزارت صنعت، خواهشمندیم در راستای حمایت از تولید، دستورات لازم را جهت عدم تغییر نرخ ارز و  افزایش تعرفه واردات انواع کنجاله و نهاده‌های مصرفی در تولید خوراک صادر فرمایید.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1191982
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی