شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان شرقی
ساعت: 11:11 منتشر شده در مورخ: 1396/06/22 شناسه خبر: 1192053
جلسه‌‌ی بی‌‌حاشیه مجمع نمایندگان استان حاشیه‌‌ساز شد؛
خدابخش در یک قدمی استانداری آذربایجان‌‌شرقی
عدم حضور اکثریت نمایندگان آذربایجان‌‌شرقی در جلسه مشترک با مجید خدابخش، این شائبه را به وجود آورده که آنان خواهان حضور استاندار اردبیل در آذربایجان‌‌شرقی نیستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از آناج، تعدادی از نمایندگان آذربایجان‌‌شرقی صبح و عصر دیروز جهت بررسی تغییرات مدیریت اجرایی استان درپی خداحافظی جبارزاده گرد هم جمع آمدند و با وجود اینکه در جلسه‌‌ی اول روی گزینه‌‌ها بحث نشد اما در نوبت عصر در اقدامی قابل تامل، مجید خدابخش در جلسه حضور یافت.

قرائن نشان می‌‌دهد حضور استاندار اردبیل در آذربایجان‌‌شرقی با چراغ سبز تعدادی از نمایندگان مجلس اعم از اصلاح‌‌طلب و اصولگرا مواجه شده و مصاحبه‌‌های حمایتی آنان از خدابخش موید این ادعاست.

آنچه که جای بحث دارد عدم حضور اکثر نمایندگان مجلس در این جلسه است که احتمال بروز اختلاف سلیقه‌‌ای بین نمایندگان مجلس بر سر انتخاب استاندار را تقویت می‌‌کند. شاید بهتر بود این جلسات با حضور تمامی نمایندگان و گزینه‌‌های احتمالی برگزار می‌‌شد تا بر دامنه‌‌ی حاشیه‌‌ها افزوده نشود.

هرچند برخی منابع انتصاب خدابخش در استانداری آذربایجان‌‌شرقی را نهایی می‌‌دانند اما تا زمان صدور حکم نمی‌‌شود در این‌‌باره با اطمینان‌‌ خاطر صحبت کرد چراکه شنیده‌‌ها حاکی از آن است تعدادی دیگر از گزینه‌‌ها جهت پیشی گرفتن از رقبا به شدت در حال رایزنی با مقامات تهران هستند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1192053
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0331 sec