شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:53 منتشر شده در مورخ: 1396/06/22 شناسه خبر: 1192111
رئیس راه و شهرسازی رزن؛
عملیات اجرایی دو قطعه زیرگذر چهارخطه در شهرستان رزن آغاز شد
رئیس راه و شهرسازی شهرستان رزن از آغاز عملیات اجرایی دو قطعه زیرگذر شهر رزن به صورت چهارخطه با اعتبار ۹ میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح رزن، احمد محمدی در خصوص اقدامات راه و شهرسازی شهرستان رزن اظهار کرد: تعریض محور رزن ـ ورقستان ـ وفس و اجرای باند جدید وید- دمق به طول ۱۰ کیلومتر توسط راه و شهرسازی رزن در حال اجراست.

وی در خصوص شروع عملیات اجرای روکش محور آوج- ماهنیان نیز گفت: اجرای این پروژه به طول ۱۰ کیلومتر و به عرض ۱۰.۴۰ متر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۳۱۹ میلیون تومان در حال اجراست.

محمدی در خصوص دیگر پروژه‌های در دست اقدام امسال راه و شهرسازی شهرستان رزن بیان کرد: بهسازی و آسفالت راه روستایی ناکین- کرفس به طول چهار کیلومتر با عرض زیرسازی هفت متر عرض نهایی آسفالت ۵.۵ متر نیز با اعتباری بالغ بر ۸۳۰ میلیون تومان شروع شده است.

وی افزود: عرض نهایی آسفالت دو بانده با اعتباری بالغ بر ۹ میلیارد و ۷۷۰ میلیون تومان امسال توسط را و شهرسازی استان عملیاتی شده است.

رئیس راه و شهرسازی شهرستان رزن ادامه داد: عملیات اجرایی روکش محور رزن- قروه درجزین نیز به طول ۹ کیلومتر و به عرض ۲۱ متر با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۱۶۵ میلیون ریال شروع شده است.

محمدی  با اشاره به شروع عملیات اجرایی کریدور شمال استان همدان در محور رزن- دمق اضافه کرد:عملیات اجرایی دو قطعه زیرگذر شهر رزن به صورت چهارخطه به طول ۵.۵ کیلومتر و به عرض زیرسازی شده ۲۵ متر عرض نهایی انجام شده است.

 

انتهای پیام

http://dana.ir/1192111
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/2006 sec