شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:40 منتشر شده در مورخ: 1396/06/22 شناسه خبر: 1192290
فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان خبر داد:
دستگیری قاتل در کمتر از یک ساعت در تویسرکان
فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان از قتل جوان 30 ساله با اسلحه شکاری به علت اختلاف و شناسایی و دستگیری سریع قاتل و کشف آلت قتاله در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، سرهنگ "محمد معصومی"در تشریح جزئیات بیشتر این خبر گفت:در ساعت 21 روز شنبه برابر تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک مورد واژگونی موتورسیکلت در روستاهای حوزه پاسگاه بخش قلقل رود تویسرکان سریعا عوامل گشت پاسگاه به محل اعزام شدند.

 

معصومی افزود: ماموران پاسگاه پس از حضور در صحنه با جسد بی جان جوانی 30 ساله و پیکر مجروح جوانی 26 ساله مواجه شدند که در حین خروج از باغ با یک دستگاه موتور سیکلت به وسیله اسلحه شکاری مورد اصابت قرارگرفته اند لذا با توجه به حساسیت موضوع سریعا تیم ویژه ای از ماموران مجرب پلیس آگاهی و پاسگاه فرسفج وارد عمل شده و تحقیقات جهت شناسایی و دستگیری قاتل یا قاتلان آغاز شد.


این مقام انتظامی بیان داشت: ماموران با رصد اطلاعاتی و شیوه های مخصوص پلیسی و انجام تحقیقات گسترده و میدانی موفق شدند قاتل را که فردی حدودا 23 ساله بود شناسایی کنند.


این مقام انتظامی با اشاره به این مطلب که پس از شناسایی هویت قاتل، سریعا محل اختفاء وی مورد شناسایی و توسط پلیس محاصره شد افزود: ماموران خبره انتظامی شهرستان طی عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه قاتل را در مخفیگاهش دستگیر و یک قبضه اسلحه شکاری از منزل وی کشف شد که متهم جهت انجام اقدامات بعدی و بازجویی به پلیس آگاهی منتقل شد.


سرهنگ معصومی اذعان داشت:متهم در پلیس آگاهی مورد بازجویی های فنی و تخصصی متعدد قرار گرفت که نامبرده با توجه به تناقض گویی در اظهارات و با مشاهده دلایل و قرائن موجود در نهایت لب به اعتراف گشود و به ارتکاب قتل با اسلحه شکاری معترف شد.


وی عنوان کرد: قاتل پس از اعتراف به قتل اظهار داشت،به دلیل اختلاف با مقتول با شلیک تیرهوایی به وسیله اسلحه شکاری مجوز دار، قصد ترساندن وی را داشته که به دلیل تاریکی هوا تیر به راکبین موتورسیکلت برخورد کرده و قاتل پس از مشاهده صحنه سریعا از محل متواری شده است.


فرمانده انتظامی شهرستان تویسرکان در پایان با اشاره به اینکه متهم تحویل مراجع قضایی و با قرار بازداشت روانه زندان شد، گفت: این اقدام سریع و به موقع پلیس با تقدیر همشهریان تویسرکانی مواجه شد و در ادامه اعضای خانواده مقتول، در اقدامی، تشکر و قدردانی خود را از کشف قتل و دستگیری قاتل  ابراز و تنها اجر و پاداش معنوی پروردگار را پاسخی به این اقدام بیان داشتند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1192290
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 1/4003 sec