شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:41 منتشر شده در مورخ: 1396/06/22 شناسه خبر: 1192332
فرمانده انتظامی شهرستان بهار خبر داد:
کشف بیش از 10 کیلو مواد مخدر و دستگیری 47 نفر در شهرستان بهار
فرمانده انتظامی شهرستان بهار از کشف بیش از 10 کیلو انواع مواد مخدر و دستگیری 47 نفر قاچاقچی مواد مخدر، خرده فروش و معتاد در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  نافع،سرهنگ "بزرگعلی نوری" در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی شهرستان بهار کارکنان خدوم و تلاشگر انتظامی و پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهار از ابتدای این ماه تاکنون موفق به کشف 10 کیلو و 231 گرم انواع مواد مخدر شدند.
 

 

این مقام انتظامی در ادامه با اشاره به تبعات منفی مواد مخدر افزود: مواد مخدر به عنوان یک توطئه ریشه دار نظام استکبار بوده و هدف آن از بین بردن و فرو پاشیدن کانون گرم خانواده ها و تباه کردن جوانان کشورمان می باشد، که در این راستا پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهار موفق به دستگیری تعداد 47 نفر قاچاقچی مواد مخدر، خرده فروش، معتاد و سرانگشتان فروش مواد مخدر در این شهرستان شده اند.

 

 
فرمانده انتظامی شهرستان بهار در خاتمه از مردم شریف شهرستان بهار خواست: در صورت اطلاع و مشاهده هرگونه موارد مشکوک پلیس را از طریق سامانه 110 مطلع کرده و چنانچه نسبت به عملکرد کارکنان انتظامی، پیشنهاد، انتقاد و یا شکایاتی دارند از طریق سامانه 197 با بازرسی نیروی انتظامی در تماس باشند.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1192332
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 1/1592 sec