شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 15:55 منتشر شده در مورخ: 1396/06/22 شناسه خبر: 1192352
فرمانده انتظامی شهرستان بهارخبر داد:
دستگیری 16 سارق و کشف 4 فقره انواع سرقت در شهرستان بهار
فرمانده انتظامی شهرستان بهار از دستگیری 16 سارق و کشف 4 فقره انواع سرقت در بیست روز گذشته در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نافع، سرهنگ "بزرگعلی نوری" با بیان این مطلب که پیشگیری از سرقت و دستگیری سارقان را باید از جمله جرایمی دانست که همواره در کلیه طرح های انتظامی شهرستان بهار در کانون توجه کارکنان می باشد، عنوان کرد: کارکنان انتظامی شهرستان با انجام اقدامات تخصصی و گشت زنی هدفمند، موفق به دستگیری 2 نفر سارق اماکن خصوصی و دستگیری 2 سارق سابقه دار تجهیزات کشاورزی شدند.

 

این مقام انتظامی در ادامه افزود: پلیس شهرستان بهار با اشراف اطلاعاتی و انجام اقدامات تخصصی یک فقره سرقت موتورسیکلت و یک فقره سرقت قطعات خودرو را کشف و 2 نفر سارق را در این رابطه شناسایی و دستگیر کرد.

 

سرهنگ نوری در ادامه با اشاره به دستگیری 10 متهم در سایر سرقت ها خاطرنشان کرد : در مجموع  16 سارق دستگیر شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی با اعتراف به جرم ارتکابی خود به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان بهار در توصیه به مردم تاکید کرد: مراقبت‌های لازم را در خصوص پیشگیری از سرقت موتورسیکلت، مغازه، اماکن خصوصی، احشام و محتویات خودرو به عمل آورده و اماکن و وسائل نقلیه خود را به تجهیزات ایمنی و بازدارنده از سرقت مجهز کنند و ضمن همکاری با پلیس در راستای ارتقاء احساس امنیت در جامعه، فرصت ارتکاب جرم را از مجرمان سلب کنند.

 

وی در خاتمه ضمن تشکر از مردم فهیم و خداجوی شهرستان بهار که در تمام زمینه ها با پلیس تعامل ارزنده ای دارند از آنان خواست: در صورت برخورد با موارد مشکوک سریعاً از طریق سامانه فوریت های پلیسی 110 نزدیکترین یگان انتظامی را مطلع کرده و در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد نسبت به عملکرد کارکنان این شهرستان از طریق 197 با مسئولان این شهرستان در ارتباط باشند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1192352
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی