شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 14:28 منتشر شده در مورخ: 1396/06/22 شناسه خبر: 1192383
حسینی خبر داد؛
جوانگرایی در جبهه مردمی نیروهای انقلاب آغاز شده است
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: رویکرد جوانگرایی در جبهه مردمی آغاز شده است و بهره گیری از تجربه پیشکسوتان امری مثبت تلقی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید محمد حسینی عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب درگفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره جوانگرایی در بدنه جریان اصول‌گرایی اظهار کرد: این مسئله از نظر تئوریک به عنوان یک اصل مسلم پذیرفته شده است آن چه مشکل آفرین شده این است که در عمل گاهی توجه لازم صورت نمی‌گیرد و به بهانه اینکه افراد مُسن از تجربه بیشتری برخوردار هستند به جوان‌ترها میدان اقدام و عمل و بروز خلاقیت‌ها و توانمندی‌ها داده نمی‌شود.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب تأکید کرد: بهره گیری از تجربه پیشکسوتان و قدرت نشاط جوانان امری مثبت تلقی می‌شود و لازم است که از هر دو گروه در جایگاه خودشان استفاده شود.

حسینی بیان داشت: کسانی که امروز در مسند مسئولیت‌ها قرار گرفته‌اند و دهه‌های پایانی عمر خود را می‌گذرانند غالبا کسانی بوده‌اند که در بیست الی سی سالگی به مدیریت‌های ارشد و خطیری مانند استانداری و وزارتخانه‌ها رسیده‌اند و امام راحل نیز به جوانان اعتماد می‌کرد و آنها نیز با روحیه آرمان خواهی، عدالت جویی، ظلم ستیزی، خدمت به مردم و محرومان وارد صحنه می‌شدند و کارهای بزرگی را به ثمر می‌رساندند.

وی تأکید کرد: امروز نیز نیاز به چنین نگاهی ضروری است به ویژه با تحولاتی که با سرعت در سطح جهان صورت می‌گیرد لذا جوانان بهتر می‌توانند خود را تطبیق داده و با عزم و اراده قوی و همتی والا در پیشرفت کشور نقش آفرین باشند.

عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در پایان خاطرنشان کرد: این رویکرد در جبهه مردمی نیروهای انقلاب آغاز شده است به عنوان مثال در تشکیل جبهه مردمی تأکید و الزام بر این بود که در بین منتخبان هر شهرستان و استان و کمیته‌های تخصصی حتما تعدادی از جوانان مستعد و خوش فکر وجود داشته باشند و حتی در شورای مرکزی جبهه نیز شاهد حضور این افراد هستیم و امیدواریم این روند ادامه داشته باشد.

 

انتهای پیام/

http://dana.ir/1192383
ارسال نظر
نظرات
کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0401 sec