شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:45 منتشر شده در مورخ: 1396/06/23 شناسه خبر: 1192786
امام جمعه شهر بهار:
وقوع فجایع انسانی علیه مسلمانان میانمار تاسف بار است
امام جمعه شهر بهار وقوع جنایت علیه مسلمانان میانمار را محکوم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از بهارانه،حجت الاسلام حاتم نیا با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در مورد جنایات رخ داده در میانمار و علیه مسلمانان این کشور گفت: جنایتی که هم اکنون در این عصر و زمان در میانمار در حال رخ دادن است واقعا بی نظیر است و تمام کشورهای مسلمان موظفند که برخورد جدی و قاطعانه با این مسئله داشته باشند.

امام جمعه شهر بهار ادامه داد: این برخورد به معنای لشگر کشی نیست بلکه این برخورد می تواند به شکل فشارهای اقتصادی و روابط باشد.

حجت الاسلام حاتم نیا اظهار داشت: در این دوره از تاریخ که حتی برای حمایت از حیوانات و وحوش قوانینی وضع شده ، برخورد مزدوران میانمار با مسلمانان این کشور و زنده در آتش سوزاندن مسلمانان و برخورد آنها با اطفال و کودکان در مقابل چشمان مجامع بین المللی و مسلمانان واقعا جای تعجب بوده و دهن کجی عجیب به مسلمانان است.

حاتم نیا ادامه داد: تاکنون شاهد وقوع چنین جنایات فجیعی با این عمق در هیچ جای جهان نبوده ایم و این یک جنایت بی بدیل است که حتی افراد غیر مسلمان نیز باید در مقابل آن عکس العمل نشان دهند.

امام جمعه شهر بهار ادامه داد: هر انسان آزاده ای که در سینه او قلبی قرار داشته و ذره ای عاطفه در وجودش دارد این عمل را محکوم می کند و اعتقاد ما این است که باید با این جنایت برخورد شود و این برخورد چه با زبان ، چه با عمل و چه با نفرین می تواند باشد.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1192786
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی
Page Generated in 0/0475 sec