شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 14:54 منتشر شده در مورخ: 1396/07/04 شناسه خبر: 1202097
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان:
شهید حججی در میان تمامی توطئه‌های فرهنگی طوفان به پا کرد
فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به ورود پیکر مطهر شهید حججی به کشور گفت: شهید حججی در میان تمامی توطئه‌های فرهنگی دشمن طوفان به پا کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار جهانبخش کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار موج رسا; با اشاره به ورود پیکر مطهر شهید محسن حججی به آغوش وطن اظهار کرد: شهدا در صحنه دفاع مقدس، دفاع از مرزهای کشور و دفاع از حریم و حرم اهل بیت(ع) خالصانه جنگیده و مجاهدت کرده‌اند.

وی افزود: وقتی رزمندگان ما به درجه شهادت نائل می‌آیند تاثیرشان فوق‌العاده است، دشمنان اسلام با تهاجم و شبیخون فرهنگی تلاش می‌کنند عظمت عاشورا، جایگاه شهید و ارزشهای اسلامی را از بین ببرند اما اتفاقاتی مانند شهادت شهید حججی طوفان به پا می‌کند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به تاثیر فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد: با شهادت رزمندگانی همچون شهید حججی همه ملت ایران، ملتهای مسلمان و ملتهای بابصیرت برای مبارزه با استکبار و دست نشانده‌های آنان به پا می‌خیزند.

وی تصریح کرد: استکبار جهانی و در راس آنها شیطان بزرگ آمریکا باید بدانند که ملت ایران، جوانان، بسیجیان و نیروهای مسلح ما همه مانند شهید حججی هستند.

سردار کرمی با بیان اینکه مقاومت ادامه دارد، تاکید کرد: دشمنان ما بدانند که ما تا آخرین قطره خون از اسلام، انقلاب اسلامی، ولایت، خون پاک شیدالشهدا(ع) و یاران باوفایش، خون پاک شهدای میهن عزیزمان و این سرزمین امام زمانی دفاع خواهند کرد.

وی بیان کرد: عاشورا سراسر درس مقاومت و ایستادگی است و ما نیز در این راستا زیربار ظلم نخواهیم رفت.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1202097
ارسال نظر
نظرات