شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 11:09 منتشر شده در مورخ: 1396/07/05 شناسه خبر: 1202371
امام جمعه معمولان:
صلابت شهید حججی درمقابل تکفیری ها دنیا را به لرزه درآورد
امام جمعه معمولان گفت:شهید حججی در قلب ملت ایران جا دارد و صلابت این شهید در برابر تکفیری های داعش دنیا را به لرزه درآورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سفیر افلاک،حجت الاسلام احمد حکیمی گیلانی، امام جمعه معمولان در حاشیه افتتاح پایگاه های مقاومت بسیج تنگ فنی و تپه واشیان با اشاره به نقش مهم بسیج در جامعه اظهار داشت:بسیج امروز به عنوان یک نیروی مردمی و تاثیرگذار در ابعاد مختلف اقدامات ارزشمندی را انجام داده است.

 

وی با اشاره به مقام ومنزلت رفیع شهید بیان کرد:سه دسته انسان از قبیل انبیاء،علما و شهدا در آخرت حق شفاعت دارند که به اذن خدا انجام می دهند.

 

امام جمعه معمولان با اشاره به اینکه افتخار می کنیم در مملکتی هستیم که امثال شهید حججی زندگی می کردند افزود: با عنایت پروردگار متعال شهید حججی در قلب ملت ایران جا دارد به طوری که امروز در افتتاح این پایگاه ها شاهد نصب تمثال این شهید هستیم.

 

وی با بیان اینکه 31شهریورماه و اول مهرماه سه مکتب بوجود آمد عنوان کرد:مکتب انسان ساز عاشورا،آموزش وپرورش و دوران دفاع مقدس از جمله مکتب هایی هستند که نسل جوان با تبعیت از آنها می تواند به سعادت وموفقیت در زندگی دست پیدا کند.

 

حجت الاسلام حکیمی ادامه داد:صلابت شهید حججی در مقابل تروریست های تکفیری صهیونیستی برای همه ما درس استقامت،ایثار،شجاعت،ایستادگی در برابر ظلم و بصیرت را می رساند.

 

وی تصریح کرد:در مقابل زمانی که تفنگداران آمریکایی به اسارت نیروهای ایرانی درآمد علی رغم اینکه نیروهای ما با آنها برخورد مناسبی داشتند ولی به گریه والتماس افتادند ولی شهید حججی با نگاهش شکرگزار از خداوند بود که در این جایگاه قرار گرفته است.

 

 

انتهای پیام/ 

http://dana.ir/1202371
ارسال نظر
نظرات