شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:57 منتشر شده در مورخ: 1396/07/05 شناسه خبر: 1202785
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی:
شهید «حججی» مایه عزت و آبروی اسلام شد
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی با اشاره به نحوه شهادت شهید «حججی» گفت: ویژگی خاصی در این شهید بزرگوار وجود داشت که او را در میان تمام شهیدان برجسته‌ ساخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از فراهان خبر؛ حجت‌الاسلام رضا تاج‌آباد، دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی، در مراسم شهدای دانش‌آموزی فراهان و گرامیداشت شهید «حججی» که در مسجد جامع فرمهین برگزار شد با اشاره به اینکه دشمن به دنبال دور کردن جوانان فرهنگ عاشورایی است، گفت: پیام عاشورا باید برای جوانان و نوجوانان تبیین شود.

استاد حوزه با بیان اینکه جوانان ما پای آرمان‌های انقلاب هستند و خواهند ماند، چراکه امام حسین(ع) را الگوی خود قرار داده‌اند، ادامه داد: شهید حججی امام حسین(ع) را الگوی خود قرار داد و در راه امام حسین(ع) نیز به شهادت رسید.

شهید حججی حجت را بر همه تمام کرد

وی اظهار کرد: شهید حججی حجت را بر همه تمام کرد و  به همه مردم جهان و اسلام نشان داد که درب شهادت باز است و هرکس که بخواهد و لیاقت آن را داشته باشد به این فیض نایل می آید.

تاج آباد گفت: کسی که سال‌ها برای خدا کار کند خداوند او را عزت می‌بخشد و شهادت این‌ چنینی نصیبش می‌شود که مایه عزت و آبروی اسلام می شود.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: ویژگی خاصی در این شهید بزرگوار وجود داشته است که در میان تمام شهیدان برجسته‌ شده است، نحوه اسارت، شهادت، وصیتش به سبب اخلاص و صداقت شاخص است.

وی بیان کرد: شهید حججی با الگوبرداری از رفتار و سیره ائمه اطهار(ع) و امام حسین(ع) به مرحله والای تقوای الهی دست یافت و خون پاک این شهید عزیز، بی‌دینی داعشی‌ها را به عنوان مزدور دشمنان اسلام به تصویر کشید.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: جوانان ما برای اینکه پیرو شهید حججی باشند باید با تقوا، جهاد، اجتهاد و کار و تلاش را سرلوحه کار خود قرار دهند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1202785
ارسال نظر
نظرات