شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 11:08 منتشر شده در مورخ: 1396/07/06 شناسه خبر: 1203316
آیت‌الله مدرسی:
شهید حججی موجب وحدت در جامعه شد
آیت‌الله مدرسی گفت: شهید حججی موجب وحدت در جامعه و توجه و دفاع از دین و ارزش‌های اسلامی بعد از گذشت حدود سه دهه از دفاع مقدس شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ آیت‌الله سید محمد کاظم مدرسی در مصاحبه با یزد آوا، گفت: همانگونه که تمام ائمه علیهم السلام شهید شده‌اند اما امام حسین(ع) نسبت به بقیه ائمه جایگاه ویژه‌ای دارند، بعضی شهدای جامعه اسلامی نشان و جایگاه خاصی پیدا می‌کنند و شهید حججی نیز در مقایسه با شهدای امروز جایگاه و منزلت ویژه‌ای دارد.

وی ادامه داد: علاوه بر ویژگی‌های اخلاص، نیت پاک و حرکت به موقع که مقام معظم رهبری در مورد شهید حجیی فرمودند، ادبی که این شهید بزرگوار نسبت به دین، بزرگان دین، اعضای خانواده و والدین داشته، وی را شاخص کرده است.

  آیت‌الله مدرسی با اشاره به تشییع باشکوه پیکر شهید حججی تصریح کرد: حضور پرشور مردم در ان تشییع بیانگر عزم قاطع مردم در مبارزه با کسانی است که در مقابل نظام اسلامی، دین و تشیع ایستادگی می‌کنند.

وی با بیان اینکه به برکت این شهداست که ما در کشور امنیت،عزت و استقلال داریم، افزود: حضور این شهید موجب وحدت در جامعه و توجه و دفاع از دین و ارزش‌های اسلامی بعد از گذشت حدود سه دهه از دفاع مقدس شده است و امیدواریم خداوند درجه شهدا را از آنچه هست رفیع‌تر گرداند.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1203316
ارسال نظر
نظرات