شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 12:39 منتشر شده در مورخ: 1396/07/07 شناسه خبر: 1203989
مدیر کل سابق آموزش و پرورش استان گلستان:
مکتب شهید "ححجی" مکتب عاشوراست نه سند 2030
مدیر کل سابق آموزش و پرورش استان گلستان با بیان این مطلب که یزیدیان زمان از یزیدیان دوران امام حسین(ع) پیشرفته تر و تجهیز تر شده اند افزود: شهید ححجی برگرفته از سند انقلاب اسلامی و مکتب حسینی تربیت یافته است نه سند 2030.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کاسب امین؛ "عیسی پایین محلی" مدیر کل سابق آموزش و پرورش استان گلستان در جمع عزاداران روستای لیوان در غرب گلستان در باب خصوصیات شهید حججی گفت: شخصیت یزید، شمر، عمر بن سعد، حرمله و سایر افرادی که در عاشورا بر اهل بیت نبی اکرم(ص) جسارت کردند، مختص به آن زمان نبودند، بلکه در زمان حال حاضر نیز میتوان این شخصیت های منفور را به عینه دید و مشاهده کرد.

وی افزود: در آن زمان علاوه بر وجود افراد منفور، افرادی هم بودند که از مکتب امام حسین (ع) پیروی کرده و این روند نیز ادامه دار بوده است و میتوان به عنوان مثال، شخصیت شهیدی بنام شهید بی سر"محسن ححجی" که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی پرورش یافته است، اشاره کرد.

* شهید حججی، حجت خدا در عصر حاضر بوده است

"پایین محلی" تصریح کرد: شهید حججی، حجت خدای متعال در عصر حاضر ما بوده است چه بسا رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایران در این باب چنین فرمودند که این شهید والامقام، حجت زمان ما بودند. شهید ححجی به ما و مردم ایران فهماند که از در زمان عاشورا حضور نداشتند و نتوانستند سر بریده از تن جدا امام حسین (ع) را از نزدیک لمس کنند، یزیدیان زمانه با بریدن و قطعه قطعه کردن پیکر این شهید بزرگوار به مردم و ملت ولایتمدار ایران نشان دادند که یزیدیان دوران امام حسین پایان نیافته اند بلکه این یزیدیان با امکانات پیشرفته تر و به روزتر، سرها و جان های زیادی را گرفته اند و به قتل رساندند و این را میتوان در شهید کردن محسن ححجی به واضح دید.

مدیر کل سابق آموزش و پرورش استان گلستان در ادامه سخنان خود اظهار کرد: داعشیان زمانه، علاوه بر قطعه قطعه کردن پیکر این شهید بزرگوار بسنده نکردند و چه بسا در صدد ضربه رساندن بیشتر به روحیات رزمندگان اسلام، پیکر این شهید سر از پیکر جدا را به آتش کشاندند و خوی وحشی گری و یزیدی خود را در عصر حاضر به نمایش گماردند.

* تشیع پیکر شهید ححجی پس از تشیع پیکر امام راحل(ع)، دومین تشیع جنازه بزرگ تاریخ ایران را به ثبت رسانده است/ پیکر "شهید ححجی" در عبای رهبری به خاک سپرده شد

وی افزود: ایران اسلامی، پس از تشیع پیکر امام راحل در سال 1367، بزرگترین آیین تشیع را در زمان شهید "محسن ححجی" به ثبت رساند و مشاهده کردید که سیل جمیعت در این مراسم ، آن هم پس از گذشت چهار دهه از نقلاب، غیر قابل پیش بینی بود و میتوان گفت که شهید ححجی، به عنوان فرزند ملت ایران، حماسه ای جاودان را در دهه 90 به ثبت است.

"پایین محلی" با بیان این مطلب که رهبر انقلاب اسلامی در زمان زعامت رهبری در انقلاب اسلامی، تنها بر پیکر شهید "صیاد شیرازی" بوسه زده است تصریح کرد: قبل از برگزاری آیین تشیع پیکر شهید ححجی در تهران، رهبر انقلاب بر بالین پیکر شهید ححجی حضور پیدا کرده اند و بر پیکر ایشان به عنوان دومین شخص، ادای احترام و بوسه زدند و مقام این شهید والا مقام آنقدر عظیم بوده است که پیکر "حججی" را در عبار رهبر انقلاب قرار داده که این اتفاق دومین اتفاق در دوره رهبری ایشان روی نداده است.

* مکتب شهید حججی مکتب عاشورایی و ولایتمداری است نه سند 2030

مدیر کل سابق آموزش و پرورش استان گلستان با بیان این موضوع که جوانان معتقد در این کشور بسیار زیاد هستند افزود: این جوانان برگرفته از مکتب ولایتمداری، فرهنگ عاشورایی و جمهوری اسلامی ایران بوده است نه سند 2030.

وی در ادامه سخنان خود اشاراتی به موضوع جدایی اقلیم کردستان از دولت مرکزی عراق اشاره کرد و گفت: پشت پرده داستان کردستان، یک بازی سیاسی است که با رهبری اسرائیل و آمریکا در حال روی دادن است.

* عدم حمایت آمریکا از جدایی کرستان از دولت مرکزی عراق یک بلوف به تمام معناست

"پایین محلی" با بیان این مطلب که دولت ایالات متحده در رسانه ها و مجامع عمومی اعلام کرده است که مخالف جدایی اقلیم کردستان از عراق است، گفت: این رفتار و سخنان رهبر انقلاب، یک بلوف به تمام معناست، مگر میشود در هر نقطه ای از دنیا که خشونت و اتفاقی در حال روی دادن است، دستان پلید آمریکاییان را مشاهده نکرد.

مدیر کل سابق آموزش و پرورش استان گلستان در ادامه سخنان خود در خصوص جدایی اقلیم کردستان عراق از دولت مرکزی عراق که با حمایت اسرائیل در حال پیاده سازی است اظهار کرد:اگر این امر اتفاق بیفتد، ضعف دولت مرکزی عراق به نمایش در خواهد آمد و دولت مرکزی عراق باید شدت تمام با این حرکت "مسعود بارزانی" مقابله کند.

* امریکا و اسرائیل خواهان ادامه دار بودن خشونت در منطقه غرب آسیا هستند

وی با بیان این موضوع که داعش در حال کشیدن نفس های اخر خود در منطقه است و بنا به گفته سردار سلیمانی عمر این گروه تروریستی تا دو ماه دیگر تمام خواهد شد، خاطر نشان کرد: دشمنان اسلام به خصوص اسرائیل و آمریکا این موضوع را به خوبی درک کرده اند و میدانند که عمر داعش به سر رسیده است و به همین خاطر آنها موضوع اقلبم کردستان عراق را به راه انداختند و خواهان این هستند که خشونت ها در منطقه همچنان ادامه دار باشد تا بتوانند منابع غرب آسیا را به غارت برده و حضور خود در این منطقه را ثبیت نمایند.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1203989
ارسال نظر
نظرات