شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: سیاسی
ساعت: 11:57 منتشر شده در مورخ: 1396/07/19 شناسه خبر: 1211859
در بخشی از یادداشت دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام آمده است که دیپلماسی دفع شر، برای مردم نان نمی شود؛ بلکه همت مسؤولان در ایجاد اشتغال و مبارزه بافساد است که نان را به سفره ها خواهد آورد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، پیرامون سیاست های خصمانه آمریکا در تهدید و تطمیع شرکت ها و سازمان های خارجی در همکاری نکردن با ایران و مانع تراشی بر سر راه ورود سرمایه گذاری خارجی به کشورمان یادداشتی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.

متن کامل یادداشت رضایی به شرح زیر است:

بسیاری از طرف های تجاری خارجی در ملاقات هایشان با مسؤولان، صنعتگران و بازرگانان ایرانی به این نکته اشاره کرده اند که آمریکا با اعمال فشار، مانع از سرمایه گذاری و تجارت آنها در ایران می شود.

اکنون دیگر تحریم های نظامی، هدفمند و فلج کننده به تحریم های سایه بدل شده اند که با صحنه گردانی آمریکا و نقش آفرینی منفی عربستان علیه ملت ایران اعمال می شود. هرچند این برای ما موفقیت و برای دشمن شکست به حساب می آید ، ولی امید بستن به آن درحل مشکلات اقتصادی بی فایده است.

دیپلماسی دفع شر، برای مردم نان نمی شود؛ بلکه همت مسؤولان در ایجاد اشتغال ومبارزه بافساد است که نان را به سفره ها خواهد آورد. باور به جوانان و توانمندی های مردم مسلمان، مقاوم و صبور ایران تحولات بزرگ اقتصادی را رقم خواهد زد.

http://dana.ir/1211859
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی