شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان آذربایجان غربی
ساعت: 13:37 منتشر شده در مورخ: 1396/07/20 شناسه خبر: 1212496
امام جمعه میاندوآب:
دشمن با تمام قدرت به دنبال اختلاف افکنی بین مسلمانان است
امروز دشمن با تمام قدرت و امکانات در جهت اختلاف افکنی مابین مسلمانان است امام جمعه میاندوآب گفت: دشمن امروز در تلاش است تا بین مسلمانان در کشورهای مختلف با هزینه های هنگفت رسانه ای و برنامه ریزی های قوی در جهت ایجاد تفرقه افکنی مابین قومیت های مختلف دامن بزند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛حجت الاسلام والمسلمین حمید حسن زاده در گفت و گو با خبرنگار اروم نیوز، درباره تقریب مذاهب اسلامی اظهار داشت: دین اسلام در جهت جذب حداکثری و دفع حداقلی عمل می کند و حضرت محمد (ص) پیامبر تمام امت اسلامی با مهر و عطوفت تمام این امر را از آغاز مدیریت خود در دستور کار خویش داشتند.

وی، تصریح کرد: تمام مذاهب و فرقه های مختلف با هر زبان و عقیده، نژادی که در داخل دین اسلام وجود دارد موظف هستند که جهان امروز را به سوی مسائل اتحادی در بین جوامع اسلامی سوق دهند.

امام جمعه میاندوآب، به اهداف دشمنان برای ایجاد تفرقه بین امت اسلامی اشاره و عنوان کرد: دشمن امروز در تلاش است تا بین مسلمانان در کشورهای مختلف با هزینه های هنگفت رسانه ای، و برنامه ریزی های قوی در جهت ایجاد تفرقه افکنی مابین قومیت های مختلف دامن بزند که مسئولین با روشنگری و بصیرت افزایی مابین امت این اتحاد را حفظ کرده و در مقابل دشمنان موفق شوند.

حجت الاسلام حسن زاده، به سخنان رهبری درباره اتحاد اشاره و اظهار داشت: مقام معظم رهبری فرمود فرقه هایی که دم از اختلاف افکنی بین امت اسلامی میزنند چه شیعه و چه سنی از دشمن اطلاعت کرده و به عنوان شیعه انگلیسی و سنی آمریکایی برای تحقق اهداف دشمن کار کرده و مستحق مجازات است.

وی، تصریح کرد: مذاهب مختلف دارای مقدسات و ارزش هایی هستند که امروز نباید به این ارزش ها برای ایجاد تفرقه دامن زد و برای این مذاهب محور ها و مبانی اتحادی وجود دارد که همه در مجموع آن را قبول دارند تا بتوان به آنها انسجام بخشید و در مقابل دشمنان ایستاد.

امام جمعه میاندوآب، به نظام حکومتی اشاره کرد و گفت: برای از بین رفتن یک نظام و حکومت دو راه وجود دارد که مهمترین آن ایجاد اختلاف افکنی و تفرقه بین مذاهب و قومیت ها است که باعث از بین رفتن یک نظام و حکومت می شود و برای جلوگیری از این فروپاشی ایجاد روشنگری و بصیرت بین مردم از اهمیت بخصوصی برخوردار است.

حجت الاسلام حسن زاده، در پایان سخنان خود به چهره دشمنان اسلامی اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری در گفته های خود به یک موضوع مهم اشاره کردند که دشمن همان دشمن قبلی است امکان دارد یک روز با روی خوش برخورد کند و روز دیگر تحریم ها را نسبت به حکومت افزایش دهد و اگر مذاکره می کند نباید ریشه جان کلمه را فراموش کرد چرا که چهره خود را تغییر داده و با ریشه اسلام مخالف است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1212496
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی