شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 11:53 منتشر شده در مورخ: 1396/07/20 شناسه خبر: 1212588
فرمانده نیروی انتظامی خنداب خبر داد:
افزایش ۱۲۶ درصدی کشف مواد مخدر در خنداب
فرمانده نیروی انتظامی خنداب گفت: در ۶ ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته میزان کشفیات موادمخدر توسط پلیس این شهرستان ۱۲۶ درصد افزایش داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرمانده نیروی انتظامی خنداب گفت: در ۶ ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته میزان کشفیات موادمخدر توسط پلیس این شهرستان ۱۲۶ درصد افزایش داشته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ عبدالرضا جودکی، سرگرد فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خنداب در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری نسیم خنداب، با اشاره به کاهش آمار جرم و جنایت در دهه اول محرم گفت: خوشبختانه ایام محرم بدون وقوع جرم و جنایت خاصی در شهرستان خنداب پشت‌سر گذاشته شد. و این نشان از تاثیر سبک زندگی دینی و معنوی بر کاهش جرم و جنایت دارد.

افزایش ۳۶ درصدی دستگیری سارقین در شهرستان خنداب

جودکی از افزایش ۳۶ درصدی کشف سرقت ها و دستگیری سارقین در ۶ ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: این کاهش باتوجه به برنامه‌ریزی دقیق و همکاری دستگاه‌های قضایی محقق شد.

افزایش ۱۲۶ درصدی کشف مواد مخدر در سال جاری

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خنداب با اشاره به افزایش آمار دستگیری فروشندگان مواد مخدر در شهرستان خنداب، بیان کرد: در ۶ ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته در زمینه کشفیات موادمخدر شاهد رشد ۱۲۶ درصدی کشفیات و افزایش ۱۵ درصدی دستگیری فروشندگان و توزیع‌کنندگان مواد مخدر بودیم که افراد دستگیر شده با تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

وی با اشاره به افزایش ۵ درصدی تماس‌های مردمی با سامانه ۱۱۰ و ۱۹۷ گفت: در ۶ ماهه اول امسال شاهد افزایش تماس‌های مردمی با سامانه‌های مذکور بودیم که نشان از اعتماد مردم به پلیس و رضایت از عملکرد پلیس دارد.

جودکی در پایان با اشاره به نقش اساسی مشارکت مردم در ایجاد امنیت خاطرنشان کرد: مشارکت و مسئولیت‌پذیری آحاد جامعه در کنار تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی یکی از از ارکان اساسی برقراری امنیت در شهرستان خنداب است.

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1212588
ارسال نظر
نظرات
سلام_صفحات_داخلی