شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اجتماعی
ساعت: 13:10 منتشر شده در مورخ: 1396/07/20 شناسه خبر: 1212838
دانش آموزان مدارس استان تهران امروز هدایای خود را در پاکت لبخند عاطفه ها به پایگاه های مستقر در مدارس اهدا کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن ولیئی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران در این مراسم گفت: سال گذشته مردم استان تهران حدود دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در قالب جشن عاطفه‌ها به نیازمندان کمک کردند. امسال در مرحله نخست جشن عاطفه ها  مردم  استان تهران حدود چهار میلیارد تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.

ولیئی با اشاره به حضور دانش آموزان نیازمند در کنار دانش آموان برخوردار در مدارس گفت: جشن عاطفه ها، پیوند عاطفی بین دانش آموزان برخوردار و دانش آموزان نیازمند است.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران عنوان کرد: جشن عاطفه ها و کمک به دانش آموزان نیازمند تنها به یک روز اختصاص ندارد و این برنامه تا پایان سال نیز می تواند ادامه داشته باشد.

ولیئی با اشاره به ۱۳ هزار دانش‌آموز نیازمند در استان تهران عنوان کرد: کمک به نیازمندان تنها محدود به کمک‌های مادی و مالی نیست بلکه به اشکال غیرمادی نیز می‌توان به نیازمندان کمک کرد.

شایسته ذکر است؛ خیران می‌توانند با شماره گیری تلفن ۷۳۵۵ یا  تلفن همراه #۳*۵*۸۸۷۷* ، #۲۲۲۲*۷۲۴* و یا از طریق نرم افزار «سکه» به پرداخت بانک ملت کمک‌های غیرحضوری خود را اهدا کنند؛همچنین شماره حساب ۱۴۸۲۲۱۹۲۳۰ بانک ملت یا شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۸۳۸۳۰۱۰۵۷  که توسط کمیته امداد برای این منظور در نظر گرفته شده است از راه‌های دیگر کمک‌های غیرحضوری برای شهروندان نیکوکار است.

انتهای پیام/

http://dana.ir/1212838
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی