شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 18:10 منتشر شده در مورخ: 1396/07/20 شناسه خبر: 1212962
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی:
بررسی وضعیت 213 کارخانه تعطیل و نیمه تعطیل سبزوار
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی از سفر تیم ویژه وزارت صنعت معدن و تجارت برای بررسی وضعیت 213 کارخانه وکارگاه تعطیل و نیمه تعطیل در سبزوار خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازبصیر سبزوار ، حسین مقصودی ظهر امروز در نشست خبری بررسی موانع صنعت سبزوار بزرگ با اعلام سفر هیئت ویژه ستاد تسهیل به سبزوار اظهار داشت: متأسفانه 213 کارخانه در سبزوار به علل مختلف به‌صورت تعطیل و یا با نیمی از ظرفیت خود فعالیت می‌کنند.

 

وی با بیان اینکه این هیئت در سه محور تأمین سرمایه در گردش کارخانه‌ها تعطیل‌شده تکمیل پروژه‌های بالای 60 درصد پیشرفت و همچنین شناسایی ظرفیت‌های مغفول مانده در حوزه صنعت سبزوار فعالیت خواهند کرد تصریح کرد: بررسی‌های مناسبی توسط کارشناسان و صاحبان صنایع در سبزوار انجام‌شده است که هم‌زمان با سفر این هیئت در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت.

 

وی با اشاره به وجود ظرفیت‌های بزرگ صنعتی در سبزوار و پتانسیل‌های موجود در منطقه عنوان کرد: پیشرفت صنعتی تنها با احداث کارخانه ایجاد نمی‌شود و باید برای توسعه به سمت استفاده و ایجاد صنایعی نظیر صنعت گردشگری، گیاهان داروئی حرکت کنیم.

 

وی همچنین در این نشست با اشاره به تأخیر و تغییر در خصوص تاریخ برگزاری این جلسه عنوان کرد: سفر دیگر نماینده سبزوار به دوبی و تأکید برای حضور وی در این جلسه از علل اصلی تغییر تاریخ برگزاری جلسه بوده است.

 

مقصودی درادامه با اشاره به ظرفیت ایجاد  طرح‌های پایین‌دستی درصنعت فولاد با توجه به بهره برداری از کارخانه فولاد سبزوار تأکید کرد: حضور این هیئت برای شناسایی ظرفیتهای این حوزه فرصت مناسبی را برای شهر ایجاد خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

 

http://dana.ir/1212962
ارسال نظر
نظرات
بنر جام جهانی کانال_دانا_داخلی سلام_صفحات_داخلی